Přejít na obsah

Skrat v zástrčke/zapalovači


PaveloSK

Doporučené příspěvky

Hoj borci!

Nedávno som si šiel zapojiť kompresorík do zásuvky v aute, aby som si dofúkal kolesá na bicykli a ani jedna nefungovala (ani v kufri, ani pri ručnej). Tak som sa šiel mrknúť na poistky a v poistkovej skrini bola dokonca označená papierikom s nápisom "zapalovač" (čiže asi niekto s ňou v minulosti už mal problémy). Poistka bola samozrejme vyhorená, tak som tam šiel zasunúť druhú ale hneď ako som ju tam vložil, tak okamžite prdla. Ouha, niekde musí byť imrvére skrat... Podľa stavu (viď foto) zástrčky pri ručnej brzde je asi evidentné, že predchádzajúci majiteľ bol fajčiar, aj keď v aute to nie je vidieť alebo cítiť a taktiež som ho nikdy nevidel s cigaretou v ruke, ale to je teraz egal. Gro mojej otázky spočíva v tom, že môže podľa vás za to skratovanie dezolátny stav prednej zástrčky a ako ju dokážem vybrať a prípadne vymeniť? Ďakujem

140720121777.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumiem, mne by sa tento spôsob asi tiež viac páčil a bol by lacnejší a časovo menej náročnejší, nuž podľa mňa tá moja zástrčka to už má za sebou a sicher je sicher..

Ešte jedna otázka do pléna - kolkátku torx treba na tie šróbiky v stredovom paneli a celkovo sa väčšinou na Fábiach vyskytujú torx šróby akej velkosti?

(ešte nemám nakúpené poriadne náriadenie, dávnejšie mi na feldu stačila jedna račňa a jeden krížový šróbovák)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumiem, mne by sa tento spôsob asi tiež viac páčil a bol by lacnejší a časovo menej náročnejší, nuž podľa mňa tá moja zástrčka to už má za sebou a sicher je sicher..

Ešte jedna otázka do pléna - kolkátku torx treba na tie šróbiky v stredovom paneli a celkovo sa väčšinou na Fábiach vyskytujú torx šróby akej velkosti?

(ešte nemám nakúpené poriadne náriadenie, dávnejšie mi na feldu stačila jedna račňa a jeden krížový šróbovák)

TORX 20,25,30 :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...