Přejít na obsah

Zajištění světel proti krádeži


roman5a9

Doporučené příspěvky

Zdravím a přidám pár info.

Tento týden jsem přespal u známých v Praze - Modřanech, ze středy na čtvrtek. Ráno k úžasu koukám, že xenony jsou pryč. Odborně otevřeno a komplet pryč včetně matic a ustřihnuto na kabelu (asi potřebují koncovky a znát barvy kabelů).

Do auta šli přes kapotu, uvnitř auta nebyli . Na kapotě a na blatnících ani čárka poškrábání nebo stopy po páčení.

Po zavolání policie a sepsání protokolu jsem zajel do servisu Auto Adámek s tím, jestli mě pomohou.

Samozřejmě objednání a montáž do druhého dne a cena této srandy 42 741,- Kč + zápujčka auta na jeden den.

Když jsem tam mluvil s chlapama, tak i oni hledali jak to otevírají, ale vůbec neví.

Je to gang, který určitě na objednávky odborně bere co potřebuje. Prý jednou jsou to zatmavovací zrcátka, pak mlhovky, xenony, rádia a nebo kompletní kola i s rezervou atd..

Je to k zbláznění co ti hajzl...... dokážou a my máme jen starosti a problémy a fin. újmu.

post-1543-1188725446_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím a přidám pár info.

Tento týden jsem přespal u známých v Praze - Modřanech, ze středy na čtvrtek. Ráno k úžasu koukám, že xenony jsou pryč. Odborně otevřeno a komplet pryč včetně matic a ustřihnuto na kabelu (asi potřebují koncovky a znát barvy kabelů).

Do auta šli přes kapotu, uvnitř auta nebyli . Na kapotě a na blatnících ani čárka poškrábání nebo stopy po páčení.

Po zavolání policie a sepsání protokolu jsem zajel do servisu Auto Adámek s tím, jestli mě pomohou.

Samozřejmě objednání a montáž do druhého dne a cena této srandy 42 741,- Kč + zápujčka auta na jeden den.

Když jsem tam mluvil s chlapama, tak i oni hledali jak to otevírají, ale vůbec neví.

Je to gang, který určitě na objednávky odborně bere co potřebuje. Prý jednou jsou to zatmavovací zrcátka, pak mlhovky, xenony, rádia a nebo kompletní kola i s rezervou atd..

Je to k zbláznění co ti hajzl...... dokážou a my máme jen starosti a problémy a fin. újmu.

No to si děláš srandu!!!? To je zlej sen.To je ono-pak to tady prodávaji za pár šupu a my s tim máme problémy.Zabit málo ty hajzly!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to si děláš srandu!!!? To je zlej sen.To je ono-pak to tady prodávaji za pár šupu a my s tim máme problémy.Zabit málo ty hajzly!

Taky jsem si to myslel. To je zlej sen, ale nebyl.

V servisu mě řekli, že aspoň budu mít nová světla.

Kur.. já kdybych je u toho chytil, tak to hošánci asi nerozdýchali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to si děláš srandu!!!? To je zlej sen.To je ono-pak to tady prodávaji za pár šupu a my s tim máme problémy.Zabit málo ty hajzly!

Taky jsem si to myslel. To je zlej sen, ale nebyl.

V servisu mě řekli, že aspoň budu mít nová světla.

Kur.. já kdybych je u toho chytil, tak to hošánci asi nerozdýchali.

Ty vole!...já bych se asi zbláznil vzteky.Hrozná představa.A co ten lak?To ti taky pojištovna uznala?Vždyt to je na lakováni cele kapoty,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole!...já bych se asi zbláznil vzteky.Hrozná představa.A co ten lak?To ti taky pojištovna uznala?Vždyt to je na lakováni cele kapoty,ne?

Psal, že na kapotě ani jinde žádná známka poškození.. Upřímně, aspoň že tak, ještě kdyby měli doje.at kapotu nebo blatníky. Podle mně dráty cvakají kvůli času, pořád to pro ně bude rychlejší, než rozpojovat konektor. Ruce bych jim urazil, kryplům :aggressive: I tohle je ale důvod, proč bych je na autě nechtěl..stejně tak i pevnou navi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole!...já bych se asi zbláznil vzteky.Hrozná představa.A co ten lak?To ti taky pojištovna uznala?Vždyt to je na lakováni cele kapoty,ne?

Psal, že na kapotě ani jinde žádná známka poškození.. Upřímně, aspoň že tak, ještě kdyby měli doje.at kapotu nebo blatníky. Podle mně dráty cvakají kvůli času, pořád to pro ně bude rychlejší, než rozpojovat konektor. Ruce bych jim urazil, kryplům :aggressive: I tohle je ale důvod, proč bych je na autě nechtěl..stejně tak i pevnou navi

Pevnou navigaci taky nechci a bylo to první co jsem z mého auta vyhodil ale xenony jsou perfektní a dokud je nemáš tak to neoceniš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to si děláš srandu!!!? To je zlej sen.To je ono-pak to tady prodávaji za pár šupu a my s tim máme problémy.Zabit málo ty hajzly!

Taky jsem si to myslel. To je zlej sen, ale nebyl.

V servisu mě řekli, že aspoň budu mít nová světla.

Kur.. já kdybych je u toho chytil, tak to hošánci asi nerozdýchali.

Ty vole!...já bych se asi zbláznil vzteky.Hrozná představa.A co ten lak?To ti taky pojištovna uznala?Vždyt to je na lakováni cele kapoty,ne?

Tak jak jsem psal, na kapotě ani blatnících vše OK. To co je tam vidět, jsou mušky (to je po cestě a foceno ráno v 5:35 hod a byla ještě tma).

Je zajímavé, že to jsou asi profíci. Kapota nepoškozena, na blatnících ani známka, jak tam lezou, bovden nepoškozen, fakt nevím.

Předkem jsem stál těsně u obrubníku, takže ani zespodu tam nemohli. Prý mírně nadzvednou kapotu a zleva tam strčí háček a otevřou, prý, fakt nevím.

Auto jsem 100% zamknul, vždy zamčení ještě kontroluji.

Nebýt slušného policistu co to přijel ofotit a následně sepsat (asi to nevidí poprvé), bych si řekl, buď už přijel bez světel nebo se na tom domluvili.

Povídal, že v Praze je pořád něco a každý den se krade. Kurv. mají seznam na objednávku a vyrazí.

Potom se díly objevují jak se slevou nebo prodám to a to.

PROSÍM NENAPÁDÁM NIKOHO, KDO ZDE NĚCO NABÍZÍ, TO BYCH SI NEDOVOLIL. MYSLÍM, ŽE JSOU ZDE VŠICHNI SLUŠNÍ A FANDÍ OII.

Ještě jeden zážitek co jsem tam zaslechl byl ten, že dva bráši byli v Plzni dvouma OII a šli na kafe. Najednou koukají jak borci šup a už jednou OII frčí pryč. Tak skočili do druhé OII a jedou za nimi a hlásí to na policii. Zlodějíčci naložili du šlohlou OII do kamionu a hurá na Prahu po dálnici. Policajti už chystají zátah. Po příjezdu do Prahy po cca 1,5 hodině kamion nacouvá k hale a frajeři už z kamionu vynášejí pouze díly. Ty hajzl... stačili prý celé auto rozebrat do šroubku. Tak to je masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj, tak jsem poridil ty levne xenony. leve za 1700 a prave za 1800, pak sem musel sehnat do nich elektroniku s vybojkami a to vyslo za 2000 sada pro oba xenony. Takze celkem 5500 plus nejaka prace s prendanim motorku z halogen lamp. Musel jsem i pretavit takovy tan plastovy zobacek na konci svetla ze spodu (kousek od konektoru) z halogenovych lamp. Pozoruhodne je ze oba xenony meli tyto zobacky urazene, tak si rikam jestli to ti debilove neutrhnou smerem ven od znaku skoda. Jelikoz ten srou jak je na nem ta vrtulka je jenom plastovy a jedno svetlo melo lepeny sroub. Ted se tu docitam jak se to krade, tak mi dochazi proc je to tak levne porizene. Jeden prodejce to pry mel z bouracky, druhy obchoduje se svetly a opravuje v servisu. A ten s vybojkami to ma nelegalni cestou, nemuze je prodat do firem. Pry je ma vyndane z beden. No tak ja sem se dostal na konec toho celeho zlodejskeho retezce jako kupujici a mozna na samy zacatek.

Ted si rikam jak to zabezpecit,

sundat konektory a navliknot tam tu hadici podobnou ve sprchach a konektor nasadit zpet.

anebo uplne nejlepsi, vymyslet nejakou designovou-mechanickou upravu aby bylo videt ze to svetlo ma chromovou oponu 1cm sirokou. pres svetlo vertikalne z venku. a umistit to mezi xenon a H1 myslim ze by tam vubec nestinil. Tak by to odradilo na prvni pohled, temhle hajzlum musi bejt jasny proc to tam je.. a vykaslou se na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Sousedovi u našich už na OII čorly Xena 3x a to má všemožný alarmy,extra zabezpečení kapoty apod.Předtim než měl to zajištění kapoty tak při té krádeži mu nic kolem nikdy nezničily,po té co pořídil to zabezpečení mu při té samé krádeži totál zkurvily kapotu a stejně mu Xena odnesli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo chce tak je koupí i podepsané, myslím...

Přesně tak....když budou za pakatel tak je mi jasný že spoustě lidem by to bylo jedno. ..............Dneska stát někde na ulici a v Praze obvzlášt je tak trochu o tom s něčim takovim i počítat.

Ted mi zrovna o víkendu řikal táta kterej bydli v Praze na Žižkově že si večer na balkoně dával své oblíbené cigárko a kouká jak banda mlaďasů šla ulicí a auto od auta obhlížela vevnitř jestli tam někdo něco nenechal,pak se zasekly u nějakého Forda a už do něj chtěli vlést...tak se táta tak rozeřval až málem přišel o hlas...tak vzali nohy na ramena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
tak proc te nemame chytat za slova, kdyz si to vzapeti obhajuješ? ja mam svetla naprosto OK, pod lupou je nezkoumam, lak mam od kamínků samozřejmě odrbanej dost

Neboj, pokud jezdíš, tak tam ty kamínky obtisklý máš... sice téměř nepostřehnutelný, ale jsou... výborně to vynikne za jasného světla, ostréhu úhlu a čistého povrchu... pokud na maj světla víc jak 20.000 najeto, tak tam něco najdeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobry, takze som tiez v klube. Dnes na Vysehrade, xenony v hajzlu....Supr....k tomu este prave predne sklo....takze cakam utratu za cca 40-60 tis....esteze mam 5% spoluucast....ale je to k bliti....normalne mam chut sa z Prahy (ktoru mam rad) odstahovat do nejakeho mensieho provincneho mestecka....aj ked...bohvie, ci by to pomohlo...

JEBNE MA!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted to čtu pořádně...Vyšehrad.Ty vole...to mě hlava nebere že to bylo za bíleho dne.

Jo, a slecna, ktora isla prave z nakupu, videla nejakych pojebanych ciganov, jak idu s nimi prec, vsimla si este, jak bezali k autu (zrejme Forman), hned volala polisov ale ti samozrejme zistili HOVNO...Na stanici som stravil zbytocnu hodinu, pretoze ten fizel, co to so mnou spisoval, ani nevedel, ze nejaka slecna je svedok....

Ja sa poserem....Mam chut bud niekoho zastrelit (najlepsie cigana) alebo plakat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...