Přejít na obsah

Parkovací asistent


Wittmann

Doporučené příspěvky

aha oka,

nedal si ich opačne? myslím že tá plocha čo sa lepí na lištu má istý sklon, možno preto ti to nesedí dobre nalepené

Mam je dobře - ono i ty zobačky co pak zaskakuji do narazniku tak jsou každy v jinem místě - jeden je dál a druhý blíž te lepicí plochy - jsem si toho všiml těsně před nalepením tak jsem to nenalepene ještě zkoumal jak to vlastně přijde - kdybys ho dal opačně tak ten jeden zobaček nedostaneš přes naraznik vůbec

zatim to tak necham a až bude čas tak stejně potřebuju přehodit uchycení kabelu tak se pak na to kouknu ještě jednou a buď to něčim znova přilepim nebo tu lepici plochu vuči narazniku něčim vycpu a bude

ještě dotaz - nemaš nahodou schema zapojeni - sem nikde v DP nenašel a časem bych potřeboval natahnout K-line ale nevim na kterou pozici do konektoru ho dat a kam se připojuje vepředu (jestli do konektoru VAG nebo do BSG)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu je schéma podla DP

Ja som napojil kline na BSG ale je v podstate jedno kde to napojíš :)

Super díky

- ja mam doma v DP schemata - v pdf-ku "obsah" tuto část nemám ale v pdf-ku se schematy jsem to podle tvych obrazku nakonec našel - a kvuli takove blbosti tady pak otravuji lidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
Nema niekto na Octavii I Combi orginalne senzory namontovane z vyroby? Potreboval by som vediet v akych vzdialenostiach su montovane.

Když shodíš nárazník, máš na něm zezadu kóty na vrtání :palec2:

Editováno: , autor: myty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

zdar panove... jednek drzak v narazniku mi niekto sikovny znicil pretoze mi nonho drcol a senzor sa poskodil a vypadol do vnutra narazniku.. dal som tam sice novy senzor a prilepil na novo ale kedze som to robil na chate nemal som ziadne ine lepidlo len obuvnicke :D a to po 500km nevydrzalo a senzor zase vpadol do narazniku. poradte cim to dobre prilepit.. rozmyslal som o lepidle na sklo.. alebo nejake odporucania? dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...