Přejít na obsah

jemny hrkot pri radeni rychlosti v O2 1,6 FSI


poganyi

Doporučené příspěvky

Ahojte,

vyskytol sa mi na aute taky „problem“, ze vzdy ked sa rozbieham, pripadne preradim a pridavam plyn, tak je pocut z prednej casti auta mierne hrkotanie az do momentu, ked auto nie je rozbehnute a v otackach a pripravene na dalsie preradenie, robi to vzdy ked radim napr. z 1 na 2, z 2 na 3, z 3 na 4 a zo 4 na 5 a robi to len 1-2 sekundy a len ked rychlejsie spustim spojku. Ale v pripade, ze preradim na vyssi stupen a hned ho vytocim do otacok a velmi pomaly pustam spojku, tak to hrkotanie nie je pocut. Mam auto Octavia 2 1,6 FSI.

Nestretol sa s podobnym problemom niekto z Vas, pripadne nevie niekto, cim to moze byt?

Este by som chcel podotknut, ze auto bolo na serviske v juli a boli menene sviecky aj filtre.

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praveze nie ked prudko pustim plyn ale ked prudko pustim spojku, robi to len pri radeni na vyssi rychlostny stupen a mam taky pocit, ze to robi ked nie som dostatocne rozbehnuty a nemam dostatok otacok. Je to taky podobny zvuk ako ked napriklad ides 40 a preradis na 5ku a auto zacne cukat a buchat v prevodovke ale tento zvuk je taky plechovy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...