Přejít na obsah

Komplet návod na výměnu znaků OII


rasty23

Doporučené příspěvky

Předni na oboustranku... Myslim že neni nutne přidavat žadne lepidlo.. oboustranka drži až až.. i ochranne lišty na dveřich jsou lepene oboustrankou myslim ze neni co řešit :) jen u zadniho znaku je třeba vyplnit střed loga tak aby se prilepil i v prolisu pátych dveří.. ( lepidlem či oboustrankou v mem připadě

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se tě na něco zeptat. Lepil jsi přední znak nebo jsi to nalepil na tu oboustranku co je na znaku?? A na kufru jsi to přidělával jak??

Zdravim ta tak najprv som to dal na tu pasku ale nejak to nedrzalo podla mojich predstav a pre straky co kradnu znaky velke lakadlo takze som dnes obidve znaky dal dole a vsetko vyplnil lepidlom mamut cena za tubu cca 5 eur tak zajtra uvidim ako to bude drzat zatial mam auto v garazi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super vědět. Dík kluci. Teď už jen vyndat ty staré a nepoškodit nic okolo.

ked to budes davat dole tak najprv to nahrej teplovzdusnou pistolou ale opatrne nemusi to bit az take horuce ze natom urobis volske oko potom to opatrne podvaz nejakym srubovakom a daj si nanho handru potom ked to podvazis tam daj prsty a pomaly tahaj a pojde to dole a nemas co pobabrat iba ak by si mal velke pazury aspon ja som to tak robil a obydve znaky som mal dole cca za 5 min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Jay Kay

Kde se to dá toto lepidlo koupit a jaká je jeho přibližná cenovka?? :kol-32:

2 BiGGy

Máš kombi nebo sedan???

sedan

Tady mas lepidlo:

http://www.milotec.net/polyuretanove-jednoslozkove-lepidlo-50-ml-tuba.htm timto lepidlem jsem si lepil zadni křidlo ke kapotě tak jsem radeji na logo použil pasku ..Kdybych ho nekdy chtel sundat :D

A nebo 3M pásku kterou jsem použil já ..dal jsem na sebe vice vrstev pasky abych vyplnil dorovna prolis .. paska je samozdřejmě drahší ale u nas to prodavaji na metry tak jsem si koupil metr za 45kč a je to .. zaleži na tobe

http://www.algrafix-shop.cz/algrafix-shop/eshop/2-1-Priprava-lakovani/13-2-Lepici-pasky/5/333-3M-80319-Oboustranna-paska-9mm-x-20m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Jay Kay

Kde se to dá toto lepidlo koupit a jaká je jeho přibližná cenovka?? :kol-32:

2 BiGGy

Máš kombi nebo sedan???

Koupil jsem na doporučení v prodejně DUMAG-OPAVA klasická prodejna Barvy-Laky. Cena 70kč.

Nebo Mamut,T-Rex apod.Ale pro moji vyhozené love-200kč za tubu myslim???

Editováno: , autor: Jay Kay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

2 'Ustecak21' : zcela jednoduše -

1. nahřát znak teplovzdušnou pistolí

2. na jedné straně bez násilí lehce nadzvednout šroubovákem, zasunout ocelovou strunu cca 40 cm s držáky na konci (ideální je koupit v potřebách pro domácnost náhradní strunu do řezače knedlíků za cca 20 - 40 Kč, odměřit potřebný kus a konce přidělat třeba na dřevěné držáky z nějaké větve a ze všech stran odříznout. Nejlépe ze shora a zespoda do poloviny (ze strany jsou kolíky)

3. Znovu nahřát pistolí a lehce sejmout

4. Zbytky lepící pásky odstranit benzínem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...