Přejít na obsah

Komplet návod na výměnu znaků OII


rasty23

Doporučené příspěvky

Mno pises tam aj o zadku OII a taky rozmer, ako je ta prihlbina (resp. ako je stary znak) sa nove znaky robit zrejme nebudu. No necham sa prekvapit :)

BTW suldo narazal na tu hatlaninu, co si pisal o post vyssie ;)

Kyselinko, tak ten starý znak je opravdu stejný jako nový. Za prvé musí, protože na Roomsteru, kde se taky vzadu používá je na pátých dveří přímo na něj taková "vystouplina", kde jiný rozměl moc nepasoval a za druhé jsem to dnes ověřil přímo na autě a i oba znaky jsem měl v ruce a mají stejný rozměr. V posledním ceníku pro offline Etku byla dnes také zveřejněna cena a aspoň že není dražší.

Jinak se omlouvám všem za tu "hatlaninu" co už admin smazal, ale vážně mi to nešlo editovat, proto jsem to psal znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem presne ake ma roomster, ale myslim ten novsi R ma vzadu velky znak, ako rapidka...ci?

Cize hovoris, ze tie nove znaky su dva a maju ine rozmery? Resp. iny predny ako zadny?

Lebo na OII ma predny presne 89mm a zadny 79mm (merane horizontalne, z pohladu na znak).

Origo znaky z OII:

post-77237-0-13744200-1357650725_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni ještě jednou na můj příspěvek týkající se náhrad. Na auta se starým zeleným zeleným znakem jsou 100% náhradou POUZE znaky z Roomstera a Fabie co se budou vyrábět od 28.1.2013 (to jsou ty znaky začínající 5J0 a mají stejný rozměr jako ty původní zelený). Znaky z Rapida i z Citigo NEJSOU rozměrově, případně tvarově shodné s žádným předchozím zeleným znakem. Na některý auta sice pasují, ale stoprocentní to není. Pokud tam nějaký auto není uvedený (např. Superb2), znamená to, že na takové auto není přímá náhrada v černostříbrném provedení a co mám informace z loňska, tak Superb nový znak nedostane - teda alespoň ne před faceliftem.

Jinak přímé náhrady v mém předchozím příspěvku najdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mé osobní zkušenosti na superba 2 jdou znaky ze City, musí se jen koupit ty rovné (myslím, že je to přední). Pasujou krásně, jak na zadet tak i předek.

Horší je to na z fabii II combi, na zadek už nepasuje. Protože jsem se zde ale dozvěděl, že budou origo černobílé znaky i na FII (někdy na konci ledna) I, tak si počkám a rovnou objednám origoš a nebudu nic přizpůsoovat, podlepovat páskama atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak se omlouvám všem za tu "hatlaninu" co už admin smazal, ale vážně mi to nešlo editovat, proto jsem to psal znovu.

Mikime, své poděkování pod tvým příspěvkem jsem myslel vážně, nemohu za to, že si to někdo vyložil jinak. Právě řeším výměnu znaků na OII, středy do Pegasusů mi dorazily včera a díky tvému příspěvku s výčtem pasujících náhrad už nebudu shánět lepidlo a mazaně vyčkám se znaky na konec ledna. :kol-47:

Editováno: , autor: Miral1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Má tady někdo zkušenosti s osvětlením znaku na Octavii II? - Hlavně vzadu.

- Koupil jsem si tohle: http://www.bazos.cz/...49/20324249.jpg

Teď mám konkrétně 2 problémy. - Nevím, jak mám táhnout kabely z předu (Kudy a kam to připojit)

V zadu se to připojí normálně k osvětlení SPZ, problém je v tom, že tam budu muset vrtat dirku a nevím, jak tu dirku uchránit proti korozi. - Aby mi za 2 roky neshnily celé dveře.

Editováno: , autor: Crewe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...