Přejít na obsah

Teplota motora nieje na 90


Lukas1450

Doporučené příspěvky

Jezdit se s tím dalo, jen to bylo furt studený a víc to žralo. Spíš mě mrzelo, že byl celý motor venku a kompletně se přetěsnil,udělal se rozvod a po dvou měsících se přijde na to, že kvůli prťavýmu termostatu za 300,-, musíš rozebrat znova půl auta a samozřejmě za to zaplatit.

Každopádně LUKAS super práce a gynekologům supákům zdar :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec.

Chci se pozeptat,špatně mi topí superb,když jedu po dálnici nebo to pořádně vohulím ten motor tak to celkem topí ale jak zastavím tak jen vlažně to fouká.Rafička teploty drží pořád u prostřed jak má a ni se nehne.Co by mohlo bejt příčinou termostat anebo vodní puma,ta vodí pumpa má najeto 70tis.Mám motor 2,5 tdi 120kw.Děkuji předem za nějakou odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Připojím se taky, rozvody vyměněny společně s termostatem. Od té doby se teploměr drží na 90stupních a topí dobře. Bohužel to trvá, než se se auto dostane na provozní teplotu-další nevýhoda 2,5. Koupil jsem si zimní masku, řekl bych dobrá věc, přes zimu to chrání i před bordelem k chladiči. Mohu jen doporučit, sice to je hnusný, ale smysl to má

http://www.autodily-tomes.cz/052-000039/zimni-clona-skoda-superb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím,

mohl by mi někdo poradit, kdo měl podobný problém?

Motor se nezahřeje na na provozní teplotu 90°. Dostane se maximálně na 80-85°. Dál nejde. Četl jsem tady, že je ta jasný termostat, tak jsem ho vyměnil a problém nezmizel. Nikde jsem nenašel odpověď, může mi někdo poradit? 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připoj Supa na VAGÍNU a zjisti kolik ukazuje teplotu VAG a pak uvidime co dál muže byt jen špatne čidlo nebo něco s budíkama když ti vag ukaže dobrou teplotu... Jinak vymenu termostatu ti delal kdo ? Byl js iu toho ? Pac termostat je tak krasne schovanej u šestihrnku za rozvodakem ze bych se nedivil kdyby se nato v servisu vysrali a rekli ze to je ok :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem supa na diagnostice, a nic ohledně teploty, čidla nebo termostatu nehlásil. Dneska jsem měnil termostat s kamarádem. Termostat FEBI, takže je určitě měněnej. Ale fakt už jsem zoufalej. Pak jsem šlapal na plyn aby se rychle zahřál a šel maximálně na 85°. A to už když měl třeba 83 a dupal jsem na něj tak došel max na tech 85 a hned zase klesnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč dotaz nedáš sem a nepokračuješ v tématu? http://forum.skodahome.cz/topic/121465-teplota-motora-nieje-na-90/

 

 

ale jinak přesně jak píše airman, vag a zjistit zda neni špatná čidlo teploty porovnat s údajema palubkou a s čidlem, pokud se budou roscházet, tak možná 90 stupňů máš, jen to čidlo zle vyhodnocuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

ahojte! :D lidicky ti z vas co maji facelift masku na supikovy muzete poradit nebo ukazat jak kdo vyresil zadelani chladice v zimnim obdobi? jde me oto ze na starem supu jsem mel jako kolega tu plastovou krytku a bylo to fakt znat ale na facelift to nepasuje mate nekdo nejake foto jak jste to vyresily? predem diky za odpovedi a rady :D

 

a jeste dotazek kdo z vas uz menil visko spojku na ventilatoru? z kama jste brali? ja ji mam zatvrdlou a toci se neustale na plno

Editováno: , autor: JanSuperb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si dnes vyzkousel zadelani chladice sololitem nechal jsem od chladice mezeru tak  5 cm a zaroven jsem sundal vrtuli pac na ni budu menic viskospojku a ejhle ona me zacala vyverat voda :D ikdyz byla teplota na 90 a vic neskocila tak se v nadobce zvetsil obem a zacala vyverat takze musim dat vrtuli na zpet a oddelat ten sololit pac dnes bylo nad 5 stupnu a to uz neni dobre na tento motor  kterej dokaze vyvynout dosti tepla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

daval jsem tam wahlera s nim problem urco neni ale motoru uz se nelibila teplota pac jsem mel nastartovano asi 7 minut na parkovisti a to se mu nelibilo. za jizdy to bylo naprost v pohode a teplota nekolisala ani nestoupal. jsem porad premyslel proc je ten motor tak hlucny a ktera kladka nebo altik a kompresor to muzou rachtat ale to jen nad 2 tisice otacek. tak jsem pak oddelal vrtulu a ejhle ono je to sepot kvetin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...