Přejít na obsah

Koupě nové OIII - výbava, motor, atd.


rsrsrs

Doporučené příspěvky

no hlavně že za ně zaplatí výrobci...protože buď mám automobil k tomu aby mě odvezl z bodu A do bodu B - to je mi pak celkem fuk co tam je nebo není ,anebo mě řízení baví a to taky nutně nemusím mít kdejakou novinku..páč světla umím rozsvítit ,za volantem nespím, zaparkovat taky zvládnu , v pruhu se udržím a na boty si ve tmě taky nepotřebuji svítit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ejhle...

 

Sport look pack black

Sport Look paket obsahuje:

- Spojler na zadním víku v lesklé černé barvě 
- Vnější zpětná zrcátka v lesklé černé barvě
- Sada dekorativních fólií v černé barvě s karbonovou texturou pro boční a 5. dveře
- Lišta předního spoileru v lesklé černé barvě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, když jste někdo kupovali Octávku 3 jakou jste na ní dostali slevu?

 

Představte si jeden kolega na Activa, TSI 63kw, v bílé, s Centrální zamykáním, mlhovky, Active plus, síťový program, zadní stěrač, palubní počítač,koberečky + nechal si ještě nastříkat kliky a zrcátka do barvy auta. Cena vozu před slevou 376000,- Faktura 336000,- Nechápu....

Když jsem se bavil já s prodejcem ten se mi dušoval že na autě mají oni 7% a více těch cca 13% dát prostě nemůže.... Jaké zkušenosti máte vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nevím jestli to patří do tohoto tématu. V rámci operativního leasingu někdy na květen mám objednáno.

 

OCTAVIA Elegance 1.2 TSI 77 kW

Modrá Race metalíza

Vnitřní zpětné zrcátko s aut. stmíváním,

Stěrač zadního okna s ostřikovačem a cyklovačem,

KESSY - bezklíčové odemykání, zamykání a startování,

Rezervní kolo,

Malý kožený paket (3ramenný multifunkční kožený volant s ovládáním pro rádio a telefon),

Infotainment rádio "BOLERO",

Paket Elegance Plus II (Kola z lehké slitiny DENOM 17", pneu 225/45 R17, Kontrola tlaku v pneumatikách, Asistent pro rozjezd do kopce, "PARKING ASSISTANT" - parkovací senzory vpředu a vzadu, barevný MAXI DOT, Komfortní telefonování (Bluetooth),

bezdrátové spojení s vnější anténou,

"DRIVER ACTIVITY ASSISTANT"),

"LIGHT ASSISTANT" s "DAY LIGHT",

dešťový senzor, osvětlení prostoru pro nohy vpředu a vzadu,

Bi-Xenonové světlomety s AFS a s LED denním svícením, automatická regulace sklonu světlometů, výsuvné integrované ostřikovače světlometů a přední mlhové světlomety černé

 

Konfigurace víceméně daná fabrikou. 

Editováno: , autor: Diver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor od ledna se změnily podmínky a fabrika ŠA už nedává prodejcům tak velkou slevu jako v roce 2013.... pak je otázka kolik ti dají ještě ze svoji marže.... ale těch 16% a 19% jsou nabídky z roku 2013....

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nevím jestli to patří do tohoto tématu. V rámci operativního leasingu někdy na květen mám objednáno.

OCTAVIA Elegance 1.2 TSI 77 kW

Modrá Race metalíza

Vnitřní zpětné zrcátko s aut. stmíváním,

Stěrač zadního okna s ostřikovačem a cyklovačem,

KESSY - bezklíčové odemykání, zamykání a startování,

Rezervní kolo,

Malý kožený paket (3ramenný multifunkční kožený volant s ovládáním pro rádio a telefon),

Infotainment rádio "BOLERO",

Paket Elegance Plus II (Kola z lehké slitiny DENOM 17", pneu 225/45 R17, Kontrola tlaku v pneumatikách, Asistent pro rozjezd do kopce, "PARKING ASSISTANT" - parkovací senzory vpředu a vzadu, barevný MAXI DOT, Komfortní telefonování (Bluetooth),

bezdrátové spojení s vnější anténou,

"DRIVER ACTIVITY ASSISTANT"),

"LIGHT ASSISTANT" s "DAY LIGHT",

dešťový senzor, osvětlení prostoru pro nohy vpředu a vzadu,

Bi-Xenonové světlomety s AFS a s LED denním svícením, automatická regulace sklonu světlometů, výsuvné integrované ostřikovače světlometů a přední mlhové světlomety černé

Konfigurace víceméně daná fabrikou.

Zdravím, nevím jestli to patří do tohoto tématu. V rámci operativního leasingu někdy na květen mám objednáno.

OCTAVIA Elegance 1.2 TSI 77 kW

Modrá Race metalíza

Vnitřní zpětné zrcátko s aut. stmíváním,

Stěrač zadního okna s ostřikovačem a cyklovačem,

KESSY - bezklíčové odemykání, zamykání a startování,

Rezervní kolo,

Malý kožený paket (3ramenný multifunkční kožený volant s ovládáním pro rádio a telefon),

Infotainment rádio "BOLERO",

Paket Elegance Plus II (Kola z lehké slitiny DENOM 17", pneu 225/45 R17, Kontrola tlaku v pneumatikách, Asistent pro rozjezd do kopce, "PARKING ASSISTANT" - parkovací senzory vpředu a vzadu, barevný MAXI DOT, Komfortní telefonování (Bluetooth),

bezdrátové spojení s vnější anténou,

"DRIVER ACTIVITY ASSISTANT"),

"LIGHT ASSISTANT" s "DAY LIGHT",

dešťový senzor, osvětlení prostoru pro nohy vpředu a vzadu,

Bi-Xenonové světlomety s AFS a s LED denním svícením, automatická regulace sklonu světlometů, výsuvné integrované ostřikovače světlometů a přední mlhové světlomety černé

Konfigurace víceméně daná fabrikou.

Mám objednáno to samé, ale 1.4. Objednával jsem 24.10 a už 14.1 volali, že auto je, ale jdu pro něj až 12.2. Moc se mi ani nechce. Padá sníh a jezdit bokem se čtyřkolkou mě baví víc;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...