Přejít na obsah

1.8T 110kW jede na 3valce


siebenerman

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám problém. Od včera mi začala ísť oktávka 1.8 T 1999 na 3 valce. Vymenil som sviečky, skúšal cievky, všetko OK. Spočiatku na volnobehu šla občas na 3 a občas na 4 valce, teraz už stále na 3. Mohol by to byť vstrekovač? Nechce sa mi zas vyhadzovať zbytočné peniaze do Škoda servisu. Vďaka za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahrej auto na normal.teplotu a na volnobeh odpojuj kable od svicek a tak poznas ktera nejde svicky zapalujou v poradi 1 3 4 2 a osobne vsazim na tu inducku ona kdyz nema odpor tak jiskru hodi ok

Ps: vyhod svice a rucne (racnou motej ,motorem) a uvidis jak ty svice pali hlavne zapni zapalovani

doufam ze ti ma rada pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka za odpovede. Skusal som ktory valec nejde, viem ktory to je, zamenil som aj inducku ale stale nejde rovnaky valec. Taktiez som zamenil sviecky, takze chyba nie je vo svieckach ani inducke. Povedali mi, ze by to mohlo byt vstrekovanie, ale to by asi nesli rovno 2 valce nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka za rady, podla mechanika by to mal byt naozaj zapalovaci modul. Je ale teraz otázka, kde by sa to dalo čím lacnejšie zohnať? Dal som už do auta kopec peňazí a nechce sa mi už viac. Je možné použiť tento diel už použitý? Alebo kde to kúpim či už nové alebo staršie? Som zo Slovenska. Za prípadné rady a tipy vopred ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

tak změna, vstřikování v pořádku ale nedává jiskru na jednom válci

svíčka i cívka ok , je tam nějaký koncový výkonový stupeň /AGU motor/

ještě před řj /chyby 0 /

kdybyste někdo věděl jak ho vyzkoušet tak poraďte. dík martin

Editováno: , autor: martink
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravim všechny, mám problém v tom, že mi občas vynechá válec a jedu na 3. Mam 1.8T 12/98, zjistil jsem jakej válec to je, vyměnil jsem svíčky, zapalovací cívku a zhruba zkontroloval kabel a stejně furt občas vypadne. Když jsem byl na VAGu, tak jsem stejně nic nezjistil, jelikož válec nevypadl, když jsem potřeboval. Nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

zdravim, motor mi beziu na tri valce. Nefunguje treti valec od rozvodoch. nieje to vstrek, cievka a ani sviecka. (skusa vymenou medzi sebou, stale nepali treti valec) diagnostika ukazala tieto chyby:

VAG-COM verze: IHR 304.0

Autosoft

Èíslo dílu øídícího modulu: 06A 906 018 GA

Komponent a/nebo - verze: 1.8L R4/5VT MOTR AT D01

Kódodvání softwaru: 04030

Kód opravny: WSC 31480

9 Nalezeny chyby:

00515 - Halluv snimac (G40)

35-10 - - - Sporadicky

00528 - Snimac nadmorske vysky (F96)

06-10 - signal prilis vysoky - Sporadicky

00561 - Prizpusobeni smesi

14-00 - adaptacni hranice (soucet) prekrocena

16502 - Snimac teploty chladici kapaliny (G62) Signal prilis velky

P0118 - 35-10 - - - Sporadicky

01249 - Vstrikovaci ventil valce 1 (N30)

26-10 - vystup otevren - Sporadicky

01250 - Vstrikovaci ventil valce 2 (N31)

26-10 - vystup otevren - Sporadicky

01251 - Vstrikovaci ventil valce 3 (N32)

26-10 - vystup otevren - Sporadicky

01252 - Vstrikovaci ventil valce 4 (N33)

26-10 - vystup otevren - Sporadicky

01165 - rid.jedn. skrtici klapky (J338)

17-10 - regulacni diference - Sporadicky

Kde by mohla byt chyba?

Dakujem vopred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este to nemam zmerane, jeden dobry elektrikar / mechanik mi povedal ze to bude v nejakom kabli problem, urcite. Pytal som sa ho aj o moznosti odpalenia ventilov.Povedal ze nie, to by sa prejavovalo postupne a niekedy by auto aj slo na4 valce. Mne sa to stalo ze som nastartoval a odvtedy nepretrzite idem na 3 valce. Zajtra idem k nemu. uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...