Přejít na obsah

Infotainment Navigační systém COLUMBUS


Doporučené příspěvky

Když ho dají každému joudovi v servisu tak už to můžou dávat rovnou na net... :)

 

Postup aktualizace:

Aktualizace SW MIB (Entry, Standart, High).pdf

 

 

Potvrzení změny osazení = Confirmation of installation change (cca. 16 položka od shora v adaptacích)

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, koho tim joudou myslis, ale skutecnost je takova, ze i kdyby to mel kazdej AS (jakoze ma!), tak jsou tam ve vetsine z nich totalni neschopny kreteni, ktery proste neumej ani precist debilni navod na to, aby to normalne udelali. mam kolem sebe spoustu servisu a nikde me neumeli pomoct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem asi úplně blbej, ale jak (a jestli vůbec) můžu do navigace (při navigování) zadat "ta cesta předemnou je zavřená a potřebuju ji objet"? Já jsem na to prostě nepřišel (a jelikož mně čekalo ještě asi 6 hodin řízení, tak jsem to ani dál nezkoumal).

 

Jinak docela mně překvapilo, že cestou do místa X naplánoval Columbus jinou trasu než cestou z místa X (X je v Německu a od Brna po silnicích dobrých 700 kilometrů). I když důvodů, proč to tak udělal, si umím vymyslet dost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem asi úplně blbej, ale jak (a jestli vůbec) můžu do navigace (při navigování) zadat "ta cesta předemnou je zavřená a potřebuju ji objet"? Já jsem na to prostě nepřišel (a jelikož mně čekalo ještě asi 6 hodin řízení, tak jsem to ani dál nezkoumal).

 

Jinak docela mně překvapilo, že cestou do místa X naplánoval Columbus jinou trasu než cestou z místa X (X je v Německu a od Brna po silnicích dobrých 700 kilometrů). I když důvodů, proč to tak udělal, si umím vymyslet dost :-)

Mě pro změnu překvapuje rozdíl v přístupu Columbusu v OII a OIII - čekal bych, že stejné trasy budou stejně naplánované a je to úplně jinak. Zejména ekonomická trasa u Columbusu v trojce je pro mne zatím rozčarováním, prt. to je většinou nesmysl. U OII jsem téměř vždy využíval ekonomickou variantu s tím, že krátká je extrém po všech dírách, ale u OIII je ta ekonomická velmi mizerná a zatím se vždy stáčím k rychlé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sám jsi se pojmenoval, intuitivnější to už být nemohlo

 

Zácpa vpředu a nastavíš si vzdálenost

 

tady máš návod - strana 62

 

To ale není přesně to, co chci, nebo jo? On může usoudit, že jet dále tou zácpou je stále ještě nejlepší varianta, a nechá mně tam. A nebo je to blbě zvolená formulace a je to přesně to, co chci (musím vyzkoušet:-))

 

Protože zácpu znám a říkal jsem si, že tam musí být i něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sleduju tvé příspěvky...dešťák nešel, navigace nemluvila. To snad výstupní kontrola spala, když to šlo kolem. Jinak s dešťákem jsi další co to řeší...už jsem taky řešil co tam měli první 2 byty samé nuly...

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Možnost dohrání jako custom aktualizace(tj. jako dle návodu ze stránek Škoda - české radary:

 

Tady je návod:

http://www.skoda-auto.com/SiteCollectionDocuments/infotainment-portal/PDF/Columbus-Aktualizace_mapovych_podkladu_15_CZ.pdf

 

Ceske_radary.zip

 

Mělo by fungovat i na Amundsena(vůz vyroben od 22/2015) a to včetně verze pro Yetiho.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úplně nevím jestli to sem patří ale stalo se někomu že by se mu alba na SDkartě jakoby zdvojila? Nahrál sem určité složky na SD kartu a normálně jí pouštěl. Pak sem si říkal že tam nějaké přidám tak sem kartu odpojil přehodil do kompu nahrál tam alba nové a vrazil zpět do auta. No a všechny ty nové tam sou prostě 2x...hodil sem zpět kartu do PC a tam je vše vidět v pořádku. Zkusil sem tu kartu zformátovat a nahrát tam všechno znovu ale v autě se to furt zobrazuje dvojitě...dokonce když pustím album tak mi hraje 1. písnička z toho alba když dohraje tak začne hrát znovu, ale jakoby z toho zvdojeného alba když dohraje tak začne hrát písnička druhá v tom původním albu a pak znovu z toho zdvojeného atd atd...fakt nevím čím to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...