Přejít na obsah

Fólie na okna


Whitek

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

ŘI.a SPO.--35-49%

Ostatní sklaˇ

a páté dveře--20-54%

Bylo mi řečeno, že to je max. zatmavení které je povolemé,

a ne které se stahuje atest, a měli byste dostat kartičku,kterou

předložíte jako malí techničák při STK,nebo když vás stopnou chlupatí.

Větší zatmavení je na vlastní NEBEZPEČÍ A NA POKUTY!!!!!

CITUJI,JEN TO CO MI BYLO ŘEČENO! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má někdo skušenosti spíš s tonovanýma oknama ? na hodně % ?

Já ti jen řeknu to, že pokud máš na okně škrábanec, tónováním to jen zvýrazníš!!!

Taky jsem se chystal tónovat, ale nejdřív jsem si vyslechl pár názorů a todle je dost silnej argument. Raději budu fóliovat.

Taky jsem minulej týden vidět Octu II s dost černýma sklama vpředu i vzadu a dokonce to mělo i atestovou nálepku!!! To fakt nechápu. Že by se dala nálepka sehnat jen tak??? Byla to nějaká firma myslím z Pardubic nebo okolí. Nemůžu si vzpomenout na jméno!!! Okna nádherně černý, že nebylo vidět dovnitř a na každém okně nálepka s atestem a homologací!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem minulej týden vidět Octu II s dost černýma sklama vpředu i vzadu a dokonce to mělo i atestovou nálepku!!! To fakt nechápu. Že by se dala nálepka sehnat jen tak??? Byla to nějaká firma myslím z Pardubic nebo okolí. Nemůžu si vzpomenout na jméno!!! Okna nádherně černý, že nebylo vidět dovnitř a na každém okně nálepka s atestem a homologací!!! ;)

To je ten posldní problém, natónují Ti to na spoustě míst na kolik chceš, a pak daj čistou "průkazku" a nálepky a dělej si s tím co chceš=napiš třeba 30%, jim už je to jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem minulej týden vidět Octu II s dost černýma sklama vpředu i vzadu a dokonce to mělo i atestovou nálepku!!! To fakt nechápu. Že by se dala nálepka sehnat jen tak??? Byla to nějaká firma myslím z Pardubic nebo okolí. Nemůžu si vzpomenout na jméno!!! Okna nádherně černý, že nebylo vidět dovnitř a na každém okně nálepka s atestem a homologací!!! ;)

To je ten posldní problém, natónují Ti to na spoustě míst na kolik chceš, a pak daj čistou "průkazku" a nálepky a dělej si s tím co chceš=napiš třeba 30%, jim už je to jedno...

Tak to bude asi ono. A co policajti na takové označení na okně??? Dávaj pokuty za viditelně špatné označení atestu????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude asi ono. A co policajti na takové označení na okně??? Dávaj pokuty za viditelně špatné označení atestu????

Nemám tušení, taky mě to napadlo. Ale při běžné silniční kontrole Ti nic nedokážou, Ty tvrdíš 30%, oni víc, ale nemaj žádný přístroj nic, takže těžko něco dokazovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...