Přejít na obsah

Fólie na okna


Whitek

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

no u nas to funguje podobne s rozdielom, ze aj vpredu mozem mat uplne tmave, samozrejme s atestom a je potrebny papier, ktory sa vybavuje neviem kde, ze napr. prepravujete vacsie sumy penazi, napr. trzby od nejakeho podnikatela a podobne, koly bezpecnosti alebo napr. policajti na svojich sukromnych autach veselo pouzivaju aj predne folie a vobec ich to netrapi.

btw: ako dovod je vo vyhlaske asi tolko: vodic musi vidiet a BYT VIDENY ostatnymi ucastnikmi cestenj premavky aby boli rozoznatelne jeho reakcie na dopravnu situaciu. no tak to je podla mna pekna kravina, ale dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
2Peete: domluvis co potrebujes. k reklamnim ucelum tu znamy mel i polep auta ala VB.

:o polep VB hmmm to sem vždycky chtěl uděl nějakou šáde v tomhle stylu.. Mám doma ještě maják z VB tak pokud by jste někdo chtěl nebo ten tvůj známej můžu sloužit... :palec2:

Ale nevim co z toho vyplívá ptal jsem se jestli dělaj dobře folie -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

všechno má něco, jak klady tak zápory. měl jsem folie a žádný problém, ale záleží kdo ti je nalepí.

Teď jsem koupil Octu s pokovením a na předním skle mám pokovený protisluneční pruh /nechápu jak to lze udělat/ a i tady jsem poznal klady. Auto je bez klima a v létě v teplých krajích jsem měl pootevřené okno pod plastové ofuky a ventiloval vzduch v autě a slunce co bylo na straně jsem vůbec necítil. Odráželo se to jako od zrcadla. Byl tam příjemný chládek. Do auta nevidíš, ven krásně. Na hranicích jsem se už naučil stahovat i zadní skla /díky bohu za el./ Jak někdo psal, že je nadlidský výkon skla vyleštit, nesouhlasím ! Mám psa a tak si dovedeš představit jak asi sklo někdy vypadá zevnitř, když je zvědavý. Mám rozprašovač na monitory a stačí malinko fouknout a vyleštit. Leskne se to jako psí kulky a je to opravdu hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechno má něco, jak klady tak zápory. měl jsem folie a žádný problém, ale záleží kdo ti je nalepí.

Teď jsem koupil Octu s pokovením a na předním skle mám pokovený protisluneční pruh /nechápu jak to lze udělat/ a i tady jsem poznal klady. Auto je bez klima a v létě v teplých krajích jsem měl pootevřené okno pod plastové ofuky a ventiloval vzduch v autě a slunce co bylo na straně jsem vůbec necítil. Odráželo se to jako od zrcadla. Byl tam příjemný chládek. Do auta nevidíš, ven krásně. Na hranicích jsem se už naučil stahovat i zadní skla /díky bohu za el./ Jak někdo psal, že je nadlidský výkon skla vyleštit, nesouhlasím ! Mám psa a tak si dovedeš představit jak asi sklo někdy vypadá zevnitř, když je zvědavý. Mám rozprašovač na monitory a stačí malinko fouknout a vyleštit. Leskne se to jako psí kulky a je to opravdu hned.

nedovedu si představit jak jedu do Německa když prší a budu mít stažený všechny okna ,nehledě na to že by si musel jezdit i se staženejma oknama po celém Německu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš rád tak déšť ? Proč by jsi měl jezdit s otevřenými okny ? Jezdím po Německu a nemám stažena všechna okna...

Asi jsi mě šparně pochopil, psal jsem, že při průjezdu státní hranice jsem se naučil otevírat i zadní okna, aby celník viděl dovnitř na zadní sedačky. Kdyby jsi měl na sklech folie a nebylo vidět dovnitř, musel by si udělat to samé.....

Prostě jsem tě nepochopil, ale to nevadí. jistě mi to rád vysvětlíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bylo spíš myšleno pro ty co maj ve předu a vzadu nehomologo. folie .Znám spoustu lidí co jede do Německa a má okna dole ,protože se jim už stalo že je tam prostě nepustili

tak to jo. Myslel jsem, že se do mne navážíš..... :palec2:

Jinak mám okna z pece a nikde o tom není ani zmínka. Spolíhám tedy na to, že firma která to dělá, musí mít automaticky atest. A auto mám po firmě, zabývající se právě úpravou skel. Nechce se mi tedy věřit, že by kovářovic kobyla chodila bosa... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...