Přejít na obsah

Fólie na okna


Whitek

Doporučené příspěvky

zdravicko skodici :palec2: a foliovnici :palec2:

po precitani referencii v tejto teme by som si aj ja dal spravit folie na auti, ale neviem aku znacku a kde to najlepsie dat spravit

moze mi prosim niekto z vas poradit kde v bratislave alebo okoli by sa dali dat spravit folie a aka znacka folii je dobra, popripade comu sa urcite vyhnut?

dik za rady :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokovení nedělej je to hnus, skla vypadyjí pořád jako umatlaná. Já mám na zadku tmu a na předku dle předpisu. ;)

mám pokovení a jsem háklivý na šmouhy..můžu tě ubezpečit, že rozdíl ve šmouhách tam mezi folií a pokovením není žádný. Standardní údržba ironem a hadrem a lesk jak psí kule. A to už to nějaký pátek mám. A za tu dobu to nikdy žádný hnus nebyl.

A ještě něco, z vnitřku auta vidíš ven daleko lépe při pokovení, než s folií při stejném zatmavení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám pokovení a jsem háklivý na šmouhy..můžu tě ubezpečit, že rozdíl ve šmouhách tam mezi folií a pokovením není žádný. Standardní údržba ironem a hadrem a lesk jak psí kule. A to už to nějaký pátek mám. A za tu dobu to nikdy žádný hnus nebyl.

A ještě něco, z vnitřku auta vidíš ven daleko lépe při pokovení, než s folií při stejném zatmavení..

Jo to máš pravdu z vnitřku vidíš líp. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí se jenom podívat,táta má folie,já pokovený a jenom můžu potvrdit co píše kops.

Navíc jsem měl v ruce vysklené vzorky oken, jedno s folíí a druhé pokovené stačí se jen podívat a porovnat.

A vážně to neberte jako reklamu na pokovení,je mi srdečně jedno,kdo si co dá na auto. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí se jenom podívat,táta má folie,já pokovený a jenom můžu potvrdit co píše kops.

Navíc jsem měl v ruce vysklené vzorky oken, jedno s folíí a druhé pokovené stačí se jen podívat a porovnat.

A vážně to neberte jako reklamu na pokovení,je mi srdečně jedno,kdo si co dá na auto. -_-

Neříkám, že to tak není, ale nějak mě to nesedí. Když je stejná propustnost tak proč by mělo být vidět líp?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Průhlednost,nebo vlastně neprůhlednost folie je stejné z obou stran.Neprůhlednost pokovení z venku je menší proto,že je způsobena větším leskem z vnější strany.Proto se zdá z vnější strany méně průhledné než zevnitř.Možná je to také způsobeno "naskládáním"krystalků kovu na sklo při samotném procesu pokovení.

Ještě přidám foto jevu,kterým pokovení na rozdíl od folie netrpí.Vyšisování slunce.Na fotce je vidět sundaná folie a ve spodní části a na okrajích schované plochy okna a původní zatmavení folie,zbytek plochyvystavený záření a velmi vyšisovaný.

post-655-1204226934_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
jeje tak ok dik za radu no tak pro ne asi zajedu do Prahy kluci ze supama to tam jen chvali !

Ahoj, kam do Prahy, máš kontakt a cenu? Kamarád byl u http://www.autoskla-gregi.cz/ s fokusem a i po roce plná spokojeneost, ale na e-mail s dotazem na cenu zatím po týdnu žádná odpověď.

Jinak dvě další firmy od Chrudimi, den práce a cena 5000 a druhá 5200.

Zatím nejlevnější Praha http://www.autofolie-llumar.cz/cenik-autofolii a cena 3800kč. A to se vyplatí tam dojet, nevíte jaká zkušenost a kvalita fólií? Gregi dává 3M a Prha LLumar.

Díky za radu, jinak na tom LLumaru je hezké video o bezpečnostních fóliích, kousek plastu a sklo jak od tanku :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak jsem taky mafiozo - na Oktu kobmi mne to vyšlo za 3650,- ze známosti - ostatním prej za 3990,-+dph a kde - na zlínsku www.tass.cz homologované i předpisově označeno a podloženo doklady, materiál SunTec

až ji vyblejsknu tak ji sem pověsím

jinak na Feldě jsem měl fólie deset let - luminary - bohužel nepředpisově i ve předu tmavé jak noc - dvě kila na technické mě to vždycky stálo bokem :-), kk úrazu přišla jen fólie na řidičových dveřích - nějak rychle mi navíjel pás a přeska ťukla o sklo.

takže okta musela taky do fólií i když má klimu - pocit soukromí je vyšší, děcka na zadních sedácích se nemusí šklebit a můžou pěkně chrnět za jízdy :palec2::palec2:

moooooc spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...