Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Prej nestíhá dodavatel :(

 

Já předevčírem viděl O3 RS modrého lifta a měl zadní lampy žárovkové, tzn. neměl LED trubicové zadní světla, to se taky dělá? Myslel jsem, že LED zadní lampy jsou u RS-a standart.

 

Mám dojem, že to začínají všechno pěkně odrbávat, za chvíli nebudou xeny a budou do RS-a cpát žárovky, pak jim třeba dojdou motory a tak čipnou 1,8 čky :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to byla nějaká předělávka, mě se stále nechce ani věřit, že i v dnešní době si lidi dělají doma z normální oktávky falešné RS-o....

 

Viděl jsem ji prakticky jen zezadu, jel jsem za ní a ty světla mě hned udeřily do očí, že něco není v pořádku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, jezdí jich víc.. těch předělaných RS... já v Brně viděl např. jednoho červeného lifta, ale ten Hravcův to nebyl :D

 

Ještě mě napadá co např. RS pro jiný trh, např. pro Slovensko.. není to tam jiné? Už jsme tedy několik drobných rozdílů ve výbavě na fóru řešili....

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

falešný eresa jsem viděl asi už 3, poznal jsem to vždy podle halogenových předních světel. Bez těch led linek to zdaleka nevypadá tak dobře, o zadku ani nemluvně. A už vůbec nezmiňuju ty trapáky co mají vyměněný jen přední nárazník. Upřímně nerozumím tomu, ale je to každého věc. Důležitej je stejně hlavně ten motor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si klidně na své auto přední nárazník RS dal. Znáček do volantu už ne. Není to otázka pokusu mít RS, ale prostě se mi ten nárazník líbí. A pokud máte přední nárazník tak je komplet s horní mřížkou se znakem RS.

Editováno: , autor: Flag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi uniká, když si někdo vymění jen přední nárazník, proč by měl být trapák... to je snad každého věc, nebo se to jakože nesmí? nebo to uráží majitele RS? to potom jsou asi podle tebe asi nixbergu největší trapáci tito soudruzi z UK

 

20110829-192442.jpg

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiste ze je to kazdeho vec, kazdy at si se svym autem dela co chce. Stejne tak se tomu kazdy dle libosti muze smat ci to povazovat za naprostou kravovinu.

Vyrabet z neceho kopii neceho jineho je podle me proste nesmysl, ale primarne mi na tom vadi, ze znacna cast dilu pouzivanych na tyto upravy je z kradenych aut ci jinych pochybnych zdroju. Vim ze to neplati na 100%, znam i cloveka, co si vsechny dily koupil a dokonce i nechal namontaovat v autorizovanem servisu a cest temto vyjimkam. :)

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to je o úplně jiné debatě, kde se ty díly berou... to samé jsem psal v tom vlákně o falešném RS....

 

nicméně považovat to za výrobu kopie, s tím nesouhlasím... to je trochu zcestné, podobně jako když si někdo na 1,4 TSI dá zadní lízátko z 1,8 TSI nedává světu ani tomuto fóru na vědomí, mám 1,8 TSI a tedy i viceprvkovou nápravu a silný motor - blbost...

 

mimochodem prostý lid mimo toto fóru z 85 % nerozezná běžnou Octavii od RS  :kol-47: plno lidí ani netuší co ten nápis VRS na kapotě vpředu a vzadu znamená (když tam má někdo podkovu jako níže na obrázku - to se dá i dovtípit a není na to ani třeba šestý smysl) a to je třeba si uvědomit ! 

 

dhk.jpg

 

když svého času na bilboardech bývala RS a svítily jí na tom bilboardu ty LED denní světla, většině běžných smrtelníků utkvěly b paměti z celého designu RS právě jen ty LED.... zažil jsem spoustu dotazu a zaslechl kolem sebe: "to je ta RS?", když někdo na konci roku 2013 viděl moji eleganci s LED DRL a vůbec neřešil absenci jiných designových prvků či onoho nápisu VRS na masce vozu.... takže asi tak a tím si nepřisuzuji žádný patent na rozum (jak si zde někteří stále myslí a těm doporučuji toto), naopak, se snažím vcítit do uvažování prostého lidu! (myšleno mimo tuto polovirtuální realitu fóra skodahome) a být oběma nohama na zemi....

 

3-auta_skoda.jpg

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mike_k: děkuji za názor, mluvíš mi z duše.

 

Hravec: moc nerozumím té narážce s rekordní oktávkou. Soudruzi z UK nic nekopírovali ale vytvořili unikátní auto, což se o oblatníkovaných ala RS oktávkách říct fakt nedá. To je pro mě ten zásadní rozdíl.

 

Každopádně, nebudu tu dál rozdmýchávat vášně, stejně je to trošku offtopic. Když se to někomu líbí, ať si tam nalepí třeba čumák z lamba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vo tom  to je, že tomu nerozumíš, nebyla to narážka ale porovnání, to ruperrychlostní auto z O II FL totiž má míň společného než ta falešná RS s RS, a naopak víc společného se speciály, což může někdo jako ty nazvat, že to jsou trapáci, kteří něco napodobují... nebo jak píše mike_k kterého jsi opěvl: "Stejne tak se tomu kazdy dle libosti muze smat ci to povazovat za naprostou kravovinu.

Vyrabet z neceho kopii neceho jineho je podle me proste nesmysl," tedy si trochu protiřečíš, ale to nevadí, naštestí je tu donba, kdy kařdý může mít svůj názor a měnit se přední nárazníky jak chce, ač to ztrpkjlým úzkoprsým majitelům RS může i vadit....

 

ano, čumák z Lamba proč ne, ale asi by to neprošlo technickou a tedy by to nebylo způsobilé provozu na pozemních komunikacích, na rozdíl od falešné RS!

 

nicméně to až tak za OT nepovažuji, stále řešíme O III RS a její napodobeniny, resp, převlečence....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, tu nerozená mnohdy ani místní elita, neboť při jízdě za Rapidem Spaceback je opravdu obtížné rozeznat jej od Octavie ... samo z blízka ano, ale z trochu větší dálky, nic moc....

 

ano i já jsem se s dotazy typu, to je Rapid setkal... hlavně že začátku roku 2013, kdy Rapidy už jezdily a Octavek III bylo poskrovnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...