Přejít na obsah

Domácí Výměna Ložiska a Zadního Silentbloku v Ramenu


filip.kosut

Doporučené příspěvky

Čaute kuci, minulý týden jsem měnil ložisko a včera zadni silentbloky na ramenách (za rozprášenou sérii nové MEYLE pro Audi TT a S. leon Cupra) abych nemusel nadvakrát na geošku. Takže kdyby se někdo chystal na výměnu mám pro vás skvělý tip pro použití rozpůleného ložiska k nalisování nového silentbloku :) pasuje totiž úplně přesně jak vnitřní tak vnější část ložiska :) přikládám foto.
photo.jpg
photo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

hosi, rychla otazka ,rychla odpoved, ramena mam uz vonku bez silentblokov... je nejaka pozicia ktoru treba dodrzat pri lisovani zadneho silenbloku ? pouzil som teraz tie plne z audi tt ci leonu , tie stare chapem , su zo stran derave a musia sa spravne otocit v ramene ale tieto su plne , komplet dookola snad rovnako silne , gumenne. dik za rychlu odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Nalisovane to bylo dobre, ale po sundani ramena sem to zaklepnul kladivkem zpatky a pak stacilo zase klepnout z druhe strany a vylezl ven. Dneska sem stihl jen jednu stranu a zitra delam druhou, meni se i ty predni silentbloky? V servisu mi rikali, ze se to nemusi menit, ze to je skoro vecne 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...