Přejít na obsah

Nové auto


hurvajs1994

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám v plánu pořídit si moje 1. auto :kol-29: . Na výběr připadají v úvahu Rapid nebo Fabia (hatchback), vím, že vzhledem k mým potřebám, by se hodila Fabia Combi, ale ta se mi moc nelíbí a mám strach, že když bude auto naložené, tak díky "slabému" motoru to moc nepojede. Bohužel musím mít ruční ovládání vozidla => potřebuji automatickou převodovku, což hraje více ku prospěchu Fabie (cena). Pro rapid zase velký kufr, do kterého se mi bez problému vleze vozík, berle a další nezbytné věci.

Ale k jádru věci, chtěl bych se zeptat, zda by se tu nenašel někdo, kdo měl možnost otestovat oba modely a nějak stručně napsat jednotlivé výhody vůči druhému. :kol-47:

Jednotlivé zvolené konfigurace

Fabia Elegance 1.2 TSI 77 kW 7-stup. aut.pdf

Rapid Ambition 1.4 TSI 90 kW 7-stup.pdf

Editováno: , autor: hurvajs1994
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked potrebujes uskladnit vozik, barle  a k tomu mat aj miesto na prevoz nejakej batoziny, siel by som skor do Rapida ...

Vocpat vozik do kratkej Fabie bude dost problem (podla velkosti) a zabere to komplet kufor.

(prevazal som mamin vozik kedysi v kufri favorita a felicie .. a to bol fakt podes .. a preto si myslim ze v kratkej fabii to bude tiez nic moc )

 

pripadne zvaz este Roomster je priestorovo vyhodnejsi  .. ak ti nevyhovuje fabia combi 

 

porovnanie .. hmm .. prejdi si forum , ale v zasade rapid vychadza technicky z fabie  - predna naprava, motory, technika .....

rapid a roomster su vacsie   co sa tyka razvoru a kufra ...  ale vsetko je to v zasade technicky zhodne ....

 

ja by som volil bud Rapid alebo Roomster ....

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...