Přejít na obsah

Vyhřívané trysky ostřikovačů předního skla


Janysek

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Dík! Včera mi už po letech došla trpělivost. Tuhle zimu jsem ještě neměl možnost použit ostřikovače,ikdyž jsem to velmi nutně potřeboval. Auto parkuji celoročně venku. Náklady na montáž cca do 1tis kč a pocit že mi fungují i v zimě ostřikovače k nezaplacení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seznam:

Ptřebuješ 2x svorkovnici, 4x pinx, 4x těsnění, nějakou kabeláž, pin do příčný stěny samec a samice velikost podle toho kam to dáš do jaký svorkovnice, 2x pin do pojistkovky - když to budeš dávat tam kam se má, pojistku a nějaký omotávky či chráničky a 3ks špuntů do torpéda pod oknem.

 

Nějaký nářadí. A taky šikovnost vyndat stěrače z vodního kanálu někdy hlavolam (povol ten plech co je uprostřed na motorku a otoč ho, pak to jde)

 

jj je to maličkost ale moc prima :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně měl jsem namysli  jestli neexistuje kabeláž origo pro dodatečnou montáž,nebo tak něco. V tomhle nemám zkušennost. A ještě průměr té kabeláže jak popisuje richi661 kde jsi na koupil? Už jsem našel na autokabel.cz i potřebné kompletní svorkovnice-89Kč kus.

Editováno: , autor: Mirek 835
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, nic takového není, leda sehnat nějakou kabeláž na vrakovišti, tam bys to měl komplet i se správnou délkou kabelů, včetně všech pinů, svorkovnic a těsnících špuntíků a samozřejmě ostřikovačů.

Vyhřívané trysky měly RS a Elegance, ty se na vrakáčích taky už vyskytují.

Jinak taky už vyhřívám B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...