Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Petrrr, docela jsi to trefil. Lid se složí na e-auta těm co si je mohou dovolit a mohou je dobíjet ve svém baráku, který je mimo, nebo na okraji města. Takže lid ve městě utře a náplavy si budou v klidu jezdit po dálnici zdarma, nebudou platit silniční daň, parkování v zónách atd.... Prostě, jak řekl klasik. Muž v elektromobilu musí projet. ;-)

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, stanmar napsal:

 

Tohle mě napadlo, když byl tuhle v TV nějakej odborník z Eco Caru - prý to nebude dlouho trvat a bude stačit na cestu třeba do Chorvatska třeba 2x zastavit na dobití - což o to to by nebylo tak hrozné, ovšem pouze v případě že by jelo pár elektroaut - v běžném provozu by se ty tisíce aut na dobíjecí stanice ani při nejlepší vůli nevešly.

Mám jen obavu že vychtrálci z Europarlamentu něco schválí a běžný motorista bude mít po pí.. Pak bude vlastnictví auta zase jen pro vyvolené.

... se bude jezdit po staré kolem Plitviček jako kdysi a už to vidím v těch dědinách, babičky a dědouškové budou sedět na židličkách u silnice, v ruce třímat prodlužku z chalupy a nabízet (stejně jako nabízí ubytování) dobití auta za poplatek :)

 

před 6 hodinami, Sabiza napsal:

Jinak jsem na to v té euforii úplně zapomněl... 9. 9. se ze mě stal fotr. :D

a trochu podrobněji by to nešlo, nebo se vám narodily kočičky? ;) ... nebo si to po tom chlastacím maratónu ani napamatuješ co máš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To néé, ty popleto, to je jako by se ti narodil rovnou puberťák.

Citigo = embrio

Fábia = mimino

Rapid = adolescent

Octávia = člověk v období zralosti

Superb = střední věk

Karot = důchodce čekatel

Kardiaq = důchodce

 

No a jinak jsem zaslechl od kolegy vzduchaře co jezdí do Kvasin, že výroba Superbu se možná přesune do DE, budou to tedy montovat vysoce vzdělaní uprchlíci. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dopis na poště dopis s dodejkou od našeho spasitele Škoda auto. Prej něco zprasili a mám mazat do servisu. Jedná se o ABS/ESP, že při rychlé jízdě vlivem termonukleární reakce v převaděči spojitosti odejde kostra a tyto systémy konečně přestanou kecat do řízení.
A teď nevím, jestli se mám radovat, nebo dle jejich rady jezdit podle předpisů a hlavně pomalu.

[emoji12] [emoji33] [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj. Já bych ABS měl vyplé raději pořád. Na ESP mám čudlík. A to s tím jezdím občas na doraz.[emoji41]

 

U Superba řešili brzdy 4 roky a svolávačku ani neudělali. Opravu mi udělali po třetí - stejné závadě, když jsem byl hodně nepříjemný.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, motosman napsal:

Jj. Já bych ABS měl vyplé raději pořád. Na ESP mám čudlík. A to s tím jezdím občas na doraz.emoji41.png

 

U Superba řešili brzdy 4 roky a svolávačku ani neudělali. Opravu mi udělali po třetí - stejné závadě, když jsem byl hodně nepříjemný.

 

 

Tak ABS je výborný asistent, ale ESP a jeho přibrzďování do zatáček, kde to kurví brzdy a logicky přehřívá....
Když vypneš ESP, tak stejně to občas kola přibrzdí.....

 

cupra.png

cupra1.png

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...