Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

V 14. 9. 2017 na 21:52, Malta napsal:

jj, kat byl objednáván na správný kód motoru. Mechoš říkal že se do něj díval kamerou na šlauchu a ta část co je směrem k chladiči, tak byla z 1/3 přicpaná. Jinak vstřiky se budou ještě vydělávat (ty zbývající dva) a čistit v ultrazvuku, nicméně když jsem sledoval vynechávání válců, tak na prvním, ještě se starým vstřikem, to tam exponenciálně skákalo při akceleraci, to bylo hned deset, přes dvacet, třicet až kolem 67 vynechání, než se to zase zresetovalo pro další cyklus. Po výměně je to v nule, sem tam při odstavení plynu tam skočí jedno max dvě vynechání na některém z válců. Ale čistit je budeme tak jako tak.

tak jsem vyzvedl vyčištěné vstřiky u plynaře, ten vadný co jsem měnil, tak mi říkal že je totálně v pič. :), ty dva mi vyčistil, jsou jak nové a říkal, že dávkují správně, namontoval jsem je a šlapou. Jeli jsme to projet výpadky nula, a zkusil jsem readness a .... :w00t1: konečně se auto vzpamatovalo z toho šoku, už jede normálně 

readness.thumb.jpg.440825c0a7a7b12524c713443a684fd6.jpg

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel, Astra DIU koupil v roce 1997 Gillette, stará technologie šla do kopru, Gillette dodal svoji technologii, která se rozjela v1999, s tím že obchodní značka Astra zůstala, ale jely se čepelky i pod značkou Gillette. Ovšem pak v 2004 došlo k přesunu komplet nerezových čepelek do Petrohradu, kde se jedou opět i pod značkou Astra, ale jak už bylo zmíněno Made in Russia. To je taky důvod, proč jsem tu dával fotku s Vladimírem Iljičem před Aurorou v Petrohradě. Byl jsem s ostatními 6 týdnů učit Rusáky, jak to vyrábět a kontrolovat. V Čechách pak zůstala už jen výroba čepelek z uhlíkaté výroby (technologie z padesátých let min.století), která jde do rozvojových zemí, Asie, Afrika především. Ovšem firma Czech Blades, chystá od příštího roku svoji vlastní výrobu nerez čepelek, tak jsem zvědavý, jak se jim rozjezd a prodeje podaří.

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Malta Nene, jen mě ty moderní "tří až pětirychlostní" holítka pěkně serou, jsem konzerva a nedám dopustit na jednoduchou žiletku. Tak jsem si už dříve zjištoval informace, když jsem na Astrách před x lety zjistil, že jsou nově z Petrohradu ... Díky za další info k problematice, jinak jsem uplně odjinud B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, rayx napsal:

@Malta Nene, jen mě ty moderní "tří až pětirychlostní" holítka pěkně serou, jsem konzerva a nedám dopustit na jednoduchou žiletku. Tak jsem si už dříve zjištoval informace, když jsem na Astrách před x lety zjistil, že jsou nově z Petrohradu ... Díky za další info k problematice, jinak jsem uplně odjinud B)

aha, tak to já zažil chvíli DIU státní podnik, přes Astru s.r.o. až po Gillette Czech s.r.o., než jsem právě díky přesunu do Petrohradu po patnácti letech (kdy jsem měl práci 100m od baráku) o ní přišel. A teď mě právě pánové z Czech Blades po 13 letech jinde lanaří zpět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...