Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No a ještě zážitek ze včerejška.

Stojím na dvorku na který je zákaz vjezdu. Na něm je několik řadových garáží a na každé cedule zákaz parkování. Přijde klučina a ptá se mě, jestli nejsem některé majitel. Říkám že ne, že jsem cizí. A on si začne stěžovat, jaký jsou lidi kurvy. Prý tam zaparkoval svoje auto( ani tam nebydlí) a někdo mu do rána propíchl gumu. Tož jsem se optal, jestli mu přijde normální zablokovat garáž na cizím dvorku. A on jen, že stačilo počkat než odjede. ;-)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, když už někde zastavím já osobně (tam kde bych třeba mohl někomu vadit, byť to je jen na chvíli), mám v autě kartičku se svým tel.číslem, aby mě v případě potřeby dotyčný kontaktoval, že hned přeparkuju... Dam ji za okno - je to minimum co můžeš udělat, pokud jsi trochu ohleduplný, je pravda že jsem to použil zatím jen 3x a nikdo nevolal, ale ani jsem nic na autě neměl. Neříkám že nenastane situace kdy potřebuješ zaparkovat a není kde, ale musíš si uvědomit, že tam třeba nemáš co stát...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme, souhlas. Nikdo ovsem nikdy nevi proc nekdo nekde zaparkoval i kdyz nemel. Mohl byt ve stavu nouze atd. A protoze to nikdo nevi tak nebudu nikomu nicit auto. Vyfouknu kolo, zavolam policii atd. Jsou u jine moznosti.

Jina by byla stat tam nekdo opakovane.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, baterku v Octavií jsem už měnil 2x a nikdy jsem to nenechal zajít tak daleko jako pan co psal ten článek. Když auto přestalo startovat, vždycky mi ještě fungoval systém centrálu atd. A roztlačovat moderní auto, to si dělal pan asi srandu ne? Podle mě je to anti-Škodovácký článek (nemyslím to teď jako že jsem zarytý Škodovácké)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mozne jen v Praze. Ja tady take parkoval nejaky cas na malem parkovistatku u jineho cinzaku. To jsem mel jeste Octu. No nekomu to evidentne taclo vadit i kdyz pozemek je mestsky a vyfoukl mi dve kola z toho z jednoho kola ventilek zahodil. Bylo to v zime. Nikdy mi pred tim nikdo nic nerekl, kdyby ano tak uz bych tam neparkoval. Rucni pumpickou jsem se pekne zapotil v 6 rano foukat dve kola. No napsal jsem takovy vzkaz na vsechny dvere. A i kdyt jsem tusil kdo to byl a chtel se za cas pomstit stejnym zpusobem tak uz jsem se na to vyprdnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, když už někde zastavím já osobně (tam kde bych třeba mohl někomu vadit, byť to je jen na chvíli), mám v autě kartičku se svým tel.číslem, aby mě v případě potřeby dotyčný kontaktoval, že hned přeparkuju... Dam ji za okno - je to minimum co můžeš udělat, pokud jsi trochu ohleduplný, je pravda že jsem to použil zatím jen 3x a nikdo nevolal, ale ani jsem nic na autě neměl. Neříkám že nenastane situace kdy potřebuješ zaparkovat a není kde, ale musíš si uvědomit, že tam třeba nemáš co stát...

Taky dávám za okno kartičku s mým číslem, je vidět, že jsme chytří [emoji6]
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vylet Chomutov a zpet cca 160km pri prumerne rychlosti 67km/h a spotreby 5.4 tedy papirova spotreba. Neni to uzasne ?

Jo, jinak se vcera stala tragicka udalost. Vcera mi Plzen zlomila malicek u nohy. Potvora, to mam za svou vernost. Zakopl jsem o basu.

Proto si dnes dam vino jako odplatu.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...