Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Taky vam ta Tapa prijde cim dal vic komplikovanejsi a zbytecne slozitejsi? Upozorneni na novy prispevek mi chodi i po tom co uz ho mam precteny apod.

A když máš víc nepřečtených topiců a nestihne si je najednou přečíst, tak s dalším otevřením TapaTalku už je upozornění pryč a tváří se to jako všechno přečtené...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takovych zvlastnosti tam je vic. Dnes jsem jel kolem Prunerova 2. A ty elektrarny to je neco. Parada. Mit cas, vyfotil bych Panchovi to co se kouri dnes z hnedouhelne elektrarny. On tam jezdi za slapkama a nema cas, ale kdyby zvednul hlavu nekdy tak by videl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takovych zvlastnosti tam je vic. Dnes jsem jel kolem Prunerova 2. A ty elektrarny to je neco. Parada. Mit cas, vyfotil bych Panchovi to co se kouri dnes z hnedouhelne elektrarny. On tam jezdi za slapkama a nema cas, ale kdyby zvednul hlavu nekdy tak by videl.

 

Tady máš fotku  :kol-28:

 

post-48545-0-88760700-1458808647_thumb.j

 

 

 

PS: štětky už tam postávali v té zimě jo?

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nedovedu představit, že bych kraťasem jel s rodinou na dovolenou, i oktávku mám nafrknutou totálně. Jinak samozřejmě do práce jezudím s prázdným kufrem, ale někdy se to prostě hodí. Včera jsem odvážel kolo (bicykl) a vešel se akorát, do krátkého bych musel půlku kola rozebrat. Neby ty bedny, jak jsem vezl, to bych už neodvezl z Reichu vůbec.

Designově je prostě oktávka lepší, z venku i uvnitř. O motorech se bavit nebudu, člověk může mít RS-o. ;)

(Vzadu si za bráchu u Leona taky nesednu, ale za mě v oktávce už si on v pohodě sedne, jsme oba podobně vysocí) A to jsou aspekty, proč Seata prostě ne, proč oktávku. Kokta tohle neřeší, jezdí sám, vozí vzduch a závodí jako pako, takže pro něj Cupra je jasná volba.

My bohatsi litame letecky :D, takze bezne staci i Minicooper a do Raichu pro bedny? Znas treba fed ex? Kdyz si spočítáš naklady za auto a svuj cas (prumernou mzdu), tak te to stalo majlant.

Ja bych zase sel do Dacie MCV nebo Lodgy. To jsou vozy. Mista jak nasrano a Kaban by se mohl k nim ucit z hlediska designu. [emoji1]

Vzhledem k tomu že VV neustale orezava naklady a zveda ceny, tak Skodovka je v interieru uz stejne hnusna jak Seat a doba kdy bude vypadat jak Dacie neni tak daleko. Navíc VV verejne mluvi o nizkonakladove znacce, tak proc by to nemohla byt uz konecne oficialne Skoda. Zatim je to verejne tajemstvi.

Dácii bych urcite nechtěl, to radši něco staršího. U nás ve vsi ho jeden má a jako to fakt ne a to jsem v tom ani neseděl, jen koukal zkrz okno dovnitř...

Tyvole, to mel nalestrny a odrazel se tam tvuj ksicht :D. Koupis starsi a nevis jaky brebery v aute behaj. Co kdo provozoval s radickou... Atd...

Tak ani nejde o značku jako takovou, ale sedel jsem v Dusteru (což beru jako TOP model od Dácie) a v interiéru jsem se vrátil o 15let zpátky do Fabie1. To fakt radši ojetou Fabii3 nebo tak něco.

Hele a muzes mi rict, v cem je interier Fabie 3 lepsi nez Fabie 1? Naopak konkretne u Fabii je interier Fabie 1 snad to nejlepsi. Mekcene plasty, pogumovane, nikde nic nevrze... Fabie 3 je plastove siditko a F2 s posranym vyklonenym radiem ani nemluvit.

Dneska sem frčel 212km/h, ale nějak se tomu nechtělo víc. Když jsem přijel domů, běželo zrovna vypalování DPF. Tak nevím, buď to ten přede mnou šetřil a zajel spíš na spotřebu (čemuž by odpovídalo to economy nastavení profilu a greentec vozidlo) a motor není zvyklej tahat, nebo prostě tenhle motor moc nejede a nééébo prostě kápnul zrovna na nějakou mouchu, stejně jako kápnul na mouchu 1,8 TSI Stanmar. Tenkrát mi ta 1,8 svištěla 238 a Stanoví max něco kolem 220.

A néééébo to mělo na svědomí to vypalování DPF, kdy dochází ke ztrátě výkonu. Když jsem se ptal servisáka dneska, uplně se zděsil :D :D a říkal, že s tím takhle nemám nikdy jezdit :D Že si to můžou prej zjistit z něčeho, jak to jelo rychle, kdyby se posral motor. Takhle vyděšenýho jsem ho ještě neslyšel. Tomu samozřejmě moc nevěřím.....

A neeebo, ti je dalnice kratka, zkus tu brnenskou, pred Brnem tam 220 bude.

No je fakt ze jako prvni varovani stacilo vyfouknout kolo si myslim. Na miste toho majitele auta bych tam rozhazel hrebiky. A pak se koukal za bukem a bavil se.

A on to byl garaznik vedle, spatne se mu odbocovalo.

To já jsem tedy taky svině. Jak je prázdné parkoviště a vedle mě se postaví lofas tak, že nemůžu nastoupit, mám klíče v ruce taky [emoji6]

Njn, kdybys priplatil, mel bys dalkac a muzes nastoupit kudy chces.

Tady máš fotku :kol-28:

attachicon.gifPrunerov - elektrarna 001.JPG

PS: štětky už tam postávali v té zimě jo?

Prosimte to jsou jen vodni pary.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam Galvi zna Clinta, sem ani nevedel:

Ahojte, viem že to bude pripadať divne, ale rozhodol som sa napísať tento status, pretože potrebujem radu v záležitosti, ktorá môže nadobro zmeniť môj život ! Už dlhšiu dobu mám pocit, že ma moje dievča podvádza. Viete ako to chodí, zazvoní telefón, zdvihnem, volajúci neodpovie a zloží. Moje dievča teraz chodí častejšie z dievčatami na dámske jazdy, a keď sa spýtam s kým bola, povie len - z kolegyňami z práce tie nepoznáš. Vždy zostanem dlhšie hore aby som videl keď príde domov taxíkom. Ale ona vždy vystúpi na rohu ulice a domov príde peši - vraj sa chcela ešte prejsť. Nikdy som sa jej priamo nespýtal čo je vo veci, ale niekde vo vnútri cítim, že radšej asi ani nechcem poznať tu krutú pravdu. V piatok večer som sa ale rozhodol, že ju vystriehnem a prídem celej veci na koreň. Rozhodol som sa zaparkovať svoje BMW M3 E92 pred domom a skryť sa zaňho, aby ma nebolo vidieť, ale aby som videl na celú ulicu keď bude moje dievča prichádzať domov. A presne v tom momente ako som sa v podrepe skrýval za auto, som si všimol ako mi z olejovej vane presakuje olej. Myslíte, že to je niečo, čo dokážem opraviť sám, alebo s tým mám zájsť do servisu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co chcípáci, co děláte? Já ještě doklízel po včerejším malování ložnice ;)

Co asi, čtu ty sračky po rádiovce jak se nudím v práci. Se tady zblaznim oddedneska volno až do úterý. A do města se mě moc nechce když mají salamisti pifku na belgany.
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio, kdybys nečetl a neodpovídal jednou denně na 100 příspěvků, tak bys možná nepsal úplně zcestně...

K Fabii 1 a interiéru asi tolik, není to moderní a já se s palubkou nemazlím, jestli je to měkké nebo tvrdé je mi jedno, hlavně aby to nějak vypadalo a kupovat nové auto s interiérem 15let zpátky může jen masochista.

K těm chladícím věžím a potažmo komínu EPRU1 (EPRU2 má "komín" schovaný v levé chladící věži) tu bylo psáno právě to, že dnes nově modernizované uhelky vypouští mnohem méně škodlivin než kdysi [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak ze kvadro bonus. Kdepak vy chlapci usati prazsti. Ja Vam tu praci o vikendech svatcich preju. Ja se radeji valim doma. Ted jsem umyl cast motoru, protoze jako by tam z leve strany u rozvodu nebo vika prosakoval olej. No nebo tam kapli pri vymene nebo odsavani. To se ted ukaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...