Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, PavkaKorčagin napsal:

To je divný, všechny "škodovkáře", už náčelník obvolal a obeslal.

di někam se škodovkářema, to slovo nesnáším.... 

 

 

SAKRA KDYBY MĚ TEN neřidič PŘED 3 LETY NEZNIČIL DEHETA, TAK SEM HO TED MOHL VRÁTIT ZA FULL CENU....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsme se tu před měsíce bavili o celoročních gumách tak jsem nakonec koupil Michelin Crossclimate a v rokytnici jsem jel po vedlejších serpentýnách měl jsem připravené i řetězy, ale narozdíl od některých expertů kteří měli zimáky jsem je nakonec vůbec nepotřeboval, takže i když je to spíš letní pneu, na sněhu a ledu se mi víc než osvědčila a tak si navždy získala místo na ráfku mé octavie. Ona octavia II hodně vyjede i se špatnými pneu a byl jsem zvyklí jezdit s fordem, který se nebyl schopný rozjet na rovině se sněhovým popraškem s perfektnímu zimnímu pneu, takže latku mám nízko.

 

Tím ukončuji zběsilé přehazování gum na autě každý půl rok.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, šulda napsal:

Ale zase by spousta lidí chápala ty jeho posty tady :)

Hlavne dychej a nebrec. Furt nechapu zapšklý Čechy co nechapou svandu a humor :D

 

a v kolik teda v sobotu? Rezervaci sem dal na 13 hodin nebo mam dyl asi

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Stringo napsal:

Otazka je,co to udela pri prechodnem pocasi,jak dlouho vydrzi a jak dlouho jim ty vlastnosti vydrzi...

 

Ty micheliny jsou ideální do počasí kolem nuly a hodně deštivo tj. podzim a tak. Protože směs je i na zimu tak si zachovají přilnavost i v nízké teplotě ale dezén gumy zase perfektně odvádí vodu. V létě se chovají prakticky stejně jako letní, výborná brzdná dráha atd. Měl jsem právě strach z kombinace sněhu a ledu, ale jak řikám, překvapily, jsou super vyjeli i tam kde bych váhal se zimní gumou. Jsem si celkem jistý že tam kde už nevyjedou bude značka nazuj řetězy, které jsem s nimi pro jistotu koupil... Chovají se ideálně na morko a v létě v horku. Nějaký kompromis tam v zimě samozřejmě asi bude ale já ho zatím nenašel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...