Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

A ja bych tu Prahu zrusil. Par pum od Kima a je klid. Ten milion "Prazaku" by nikomu nechybel. Jejich chaty bychom si rozdelili dle prislusneho trvaleho bydliste. Hned se bude v CR volne dychat bez tech Prazaku a Prahy. Koho furt serou jejich problemy s parkovanim, korupce na kazdem rohu, cmoudi a fetaci. Pro me je nepredstavitelne, ze bych si nemohl zaparkovat kde potrebuji a nebo mel za to dokonce platit. Platim dane to by melo stacit.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska je hezky dneska by to šlo>..takže se začnu pomalu připravovat na karieru nezaměstnaného :-)))

Ze ty delas udrzbu ledovych ploch a nebo stojis u vleku na Medvedine.

To máš pravdu, jízdenku za 40 neznám, já mám dražší - za padesát, ale zase je na celý rok ...

No a co se týká teploty ve voze:

V zimě chladí, v létě hřeje

Njn, zamestnanecka, to se nedivim ze tim busem porad jezdis, za tyhle prachy bych taky jezdil. Ps v po domu busem, v ut jsem se z toho musel doma lecit default_biggrin.png, mam zas na dlouhou dobu dost.

No a to ja jel dnes na kole domu z prace 1.5h. Blatniky jsem nechal doma a to byla chyba, veeelka chyba. No zitra jedu zase na kole do prace tak snad uz nebude tak mokro.

Jak vidite jsem super eco pohon co se sam sebe odveze. EU by ze me mela radost.

To pak clovek zjisti kolik energie se skryva v 1l benzinu ( a to se 60% ) premeni v teplo. A co za ni pouze zaplati.

Predpokladam ze ty blatniky sundavas i u Rapida, abys to mel za 6l benzinu.

Tak to není zrovna ten správnej obrázek busu - tenhle kus má narozdíl od naprosté většiny jiných plechovek celovozovou klimu.....

Jak jsi to poznal? Celovozova klima znamena, ze v lete ani v zime nelze zavrit okynka?

Omyl - Pražáci problémy nemají, problémy jsou ze senoužrouty, co se pořád cpou do Prahy... Takže bych zrušil venkovany a potíže by byly vyřešeny.

Cira zavist, pac senozrout je Prazak, co si vydelal a mohl se z Prahy odstehovat default_biggrin.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Praha 8 a zony je smutne, dalo se tam parkovat, jak se ted bude jezdit k Dacii na koukacku na salon. No a ted vazne, u hlavni je pizzerie a restaurace, asi si stezovali, pac jim tam porad nekdo stal autem - kousek je tramvaj. No az budou zony, tak tam nikdo stat nebude ;) a v restauraci taky nikdo nebude - tedy vysledek stejny. Rozdil je jen v tom, ze radnice vydela a zamestna se 5 lidi navic a namasti si kapsy dalsich 10 firem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorkáři, ovšem jen skutr do obsahu 125ccm. To by bylo fajn řešení. Včera nějaký maník kupoval v cyklosportu horskáče s elektro. Taky řešení. Sice to nechápu. Jezdím na kole abych pro sebe něco udělal a ne aby za mě šlapal nějaký elektropohon, to už můžu zůstat v autě a nebo na té motorce. Navíc to kolo bylo určitě dražší než skůtr z Auto Kelly, na cenu jsem se bál podívat.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, teoreticky asi ano. To ovšem předpokládá to, že ti dotyční na takových kolech budou stejné fyzičky jako ti na kolech bez elektromotoru. Což ve většině případů nepředpokládám, taková kola si kupují lidé líní, bez fyzičky nebo lidé nějak zdravotně indisponovaní ( tam bych smysl těchto kol viděl).

Přesto, já jako obyč průměrnej cyklista mám radost když zdolám nějaký kopec potažmo vzdálenost  nebo za lepší čas než minule atd. mám radost, že jsem to zvládl, protože dost často je jízda na kole jen o překonávání sama sebe a vyžaduje to velkou vůli a sebezapření. Já třeba nikdy z kola neslezl ač jsem si myslel, že už snad zdechnu. Kdybych jezdil s nějakým elektropohonem, co mi pomáhá, tak bych ani z toho neměl radost. Ale jasný, každý to má jinak a každý očekává od jízdy na kole něco jiného a furt lepší nějaký pohyb než žádný.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, teoreticky asi ano. To ovšem předpokládá to, že ti dotyční na takových kolech budou stejné fyzičky jako ti na kolech bez elektromotoru. Což ve většině případů nepředpokládám, taková kola si kupují lidé líní, bez fyzičky nebo lidé nějak zdravotně indisponovaní ( tam bych smysl těchto kol viděl).
Přesto, já jako obyč průměrnej cyklista mám radost když zdolám nějaký kopec potažmo vzdálenost  nebo za lepší čas než minule atd. mám radost, že jsem to zvládl, protože dost často je jízda na kole jen o překonávání sama sebe a vyžaduje to velkou vůli a sebezapření. Já třeba nikdy z kola neslezl ač jsem si myslel, že už snad zdechnu. Kdybych jezdil s nějakým elektropohonem, co mi pomáhá, tak bych ani z toho neměl radost. Ale jasný, každý to má jinak a každý očekává od jízdy na kole něco jiného a furt lepší nějaký pohyb než žádný.  

Peeetrs tys to cele nepochopil, praveze elektrokolari jsou plni ocekavani a nadseni kdyz to kolo zdechne (nikdy nevis kde a kdy) a prekonaji sami sebe kdyz jsou pak schopni se vratit jen slapanim :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Petrrr napsal:

Ano, teoreticky asi ano. To ovšem předpokládá to, že ti dotyční na takových kolech budou stejné fyzičky jako ti na kolech bez elektromotoru. Což ve většině případů nepředpokládám, taková kola si kupují lidé líní, bez fyzičky nebo lidé nějak zdravotně indisponovaní ( tam bych smysl těchto kol viděl).

Přesto, já jako obyč průměrnej cyklista mám radost když zdolám nějaký kopec potažmo vzdálenost  nebo za lepší čas než minule atd. mám radost, že jsem to zvládl, protože dost často je jízda na kole jen o překonávání sama sebe a vyžaduje to velkou vůli a sebezapření. Já třeba nikdy z kola neslezl ač jsem si myslel, že už snad zdechnu. Kdybych jezdil s nějakým elektropohonem, co mi pomáhá, tak bych ani z toho neměl radost. Ale jasný, každý to má jinak a každý očekává od jízdy na kole něco jiného a furt lepší nějaký pohyb než žádný.  

tak to já občas z kola slezu, někdy se mi připlete do cesty takový stoupání (třeba i jen krátký), že se mi přizvedává přední kolo v záběru a to už se bojím, že si dám na hubu ( o SPD pedálech nemluvě...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radius napsal:
před 20 hodinami, stanmar napsal:
Tak to není zrovna ten správnej obrázek busu - tenhle kus má narozdíl od naprosté většiny jiných plechovek celovozovou klimu.....

 

Jak jsi to poznal? Celovozova klima znamena, ze v lete ani v zime nelze zavrit okynka?

No poznat to nemusím, protože tento typ busu znám - jsou pohé dva v naší oblasti a to jen proto, že na jejich zakoupení přispěl středočeský kraj (jezdí linku z Dejvic do Roztok), a pak ještě pár kousků jiného typu jezdí na lince AE. A to je vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Petrrr napsal:

Stane, takové trasy nejezdím, mám crosové kolo. Spíš válím v lehčím terénu (polní. lesní cesty) nebo silnici. Pak je logické že slezeš. Rádio, cituješ předchozí příspěvek, banán od Chikity nebo Pawouka. :-) 

No to já také nejezdím nějaký trail, ale pokud jedeš někde mimo silnice, nejsou krátké prudší výjezdy zas takovou zvláštností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radius napsal:

Sorry jako ;), v hospode si ale myslim muzem delat co chcem ne???

 

před 2 hodinami, Petrrr napsal:

Pawouk ti to mile rád za chvíli vysvětlí určitě. :D

Pravidla platí na celém foru. Ale v hospodě se dá nad něčím přihmouřit oko. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...