Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

V 30. 6. 2017 na 15:11, Petrrr napsal:

Ty vole proč bych v Thálii vozil koberec, ten můžu dát na střechu na Rapida a když na to dojde tak i na střechu na Thálii. Mně stačí, že se tam vejde v pohodě jeden velkej rodinnej nákup ( samozřejmě v Globusu) a nebo kočárek i s malym.  Do citiga nedáš do kufr ani ten  PILSNER URQUELL 12 0,5l 8pack natož celou basu. Ale je pravda, že jen o kufru to není. Já netvrdím, že je Thálie nejlepší na světě a citigo bude mít asi lepší jízdní vlastnosti. Ovšem poměr cena ( 210tis) výkon je bezkonkurenční v té době před 6ti lety. To sis totiž mohl koupit tak akorád krátkou Fábii 2 za 260 ve výbavě Junior.

ty woe 210 bych za to nedal..dával jsem 168 v plný palbě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 7. 2017 na 17:24, Petrrr napsal:

Jen že, já ji kupoval před 6,5 lety a tehdá tyto ceny byly. A to mám střední výbavu + nějaké příplatky ( rádio, zrcátka v elektrice apod.)

 já měl výbavu Privilege, + sedačkový pytle+metla+autoklima, víc tam už přidat nešlo 

Editováno: , autor: FannanekH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapci, ako sa tu máťe? ;)  Mluvil jsem s hubeným Kozákem, zkusí pochystat tu kofolu, bohužel 30 litrů se nedělá, jenom dvacítka nebo padesátka. Takže vezmeme dvacku a dokoupíme nějaké dvoulitrovky. Ty sice nemám kde chladit, ale nevadí, vyrobím led ;)

Nezapomeňte, že 16. v neděli u mě ;) 

 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo nevite o co prichazite. Buchty co se jim to prsilo na kolech na cyklostezce, buchty co se jim to prsilo na bruslich a konecne, cesta vede v soubehu s Ohri a tam se to zas prsilo vodarkam, nejednou jsem malem sjel do prikopu.
Benzin je fajn, kdyz proudi poradnym hrdlem, treba hrdlem Jaguara a ne hrdylkem papundeklove slepice. Jo jeste tu pry mame medveda Kodiaqa, jen ze to je medvidek Koala co si hraje na Gryzzliho. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tě strejda svezl svým mocným SUV Kordiaqem, tak si ho chtěl taky! Rodina uznáváte JENOM kvalitní značku škoda a kupujete ihned novinky! Já sem se vždycky divil, jaký blázen může dát mega za škodovku, tvoje příbuzná rodina ano :D:D 

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...