Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ty vole, kamarad s dehtem 02 v myslivci chipnutym myslim na 125kw se mi tuhle priznal, ze chtel nalozit Rapidovi 1.4 TSI v Krusovacku a jake bylo jeho prekvapeni kdyz mu Rapid se cti vzdoroval. Proste ho nepredjel a to v tom smyslu ze se drzel za nim ale uz nemel na to ho predjed. Cumel pry s otevrenou hubou.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Clint napsal:

No právě, že mě diesel oproti TSI kouří tak desetinou :D  TSI bylo jak lokomotiva, za mnou olejovej mrak, že plačkovi nepomohly ani ostřiky s jarovou vodou :D (leje tam jar, aby ušetřil na krabičák)

akorát tys měl tsi na kaši :D normální lidi takovýhle auto nemají :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, kamarad s dehtem 02 v myslivci chipnutym myslim na 125kw se mi tuhle priznal, ze chtel nalozit Rapidovi 1.4 TSI v Krusovacku a jake bylo jeho prekvapeni kdyz mu Rapid se cti vzdoroval. Proste ho nepredjel a to v tom smyslu ze se drzel za nim ale uz nemel na to ho predjed. Cumel pry s otevrenou hubou.

Petře, ono když si vezmeš, že ten Rapid jestli byl v silnější verzi těch 81kw chipnutej na cca 100kw tak je to snadné protože je lehčí oproti dieselové Octavii...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Clint napsal:

Nojo v roce 3000 :D  Takových zpráv bylo už....Ropák je nesmrtelnej :)

Hochu, my se toho dožijeme a nebude to dlouho trvat. Jak jsem už psal včera - je to politikum a tím je to dané. Bylo prostě rozhodnuto a nic to nezvrátí. Sama škodovka do toho jde - stačí se podívat na její strategii pro příští blízká léta.

 

Strategie elektromobility  - v globální růstové strategii automobilky hraje elektromobilita klíčovou roli. ŠKODA na bázi koncernové platformy MEB vyvíjí vlastní koncepty vozů pro čistě elektrickou mobilitu.

Elektrifikace modelové palety značky ŠKODA bude zahájena již v roce 2019 uvedením modelu  ŠKODA SUPERB s plug-in-hybridním pohonem. Krátce poté v roce 2020 bude následovat čistě elektricky poháněný sériový vůz značky ŠKODA. Do roku 2025 pak značka rozšíří svou nabídku o pět čistě elektricky poháněných automobilů z různých segmentů.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jste to videli? A ja tam jel v ten den i hodinu z te Zoo z Usti s rodinou i kdyz tedy nastesti v opacnem smeru. Cele jsem to videl a ted normalne nemuzu spat. 11minuta havarie a pak vse okolo.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=721412644709040&id=100005209333346

 

Je mozne, ze clovek takove lidi potkava na silnici? Zitra jdu strcit Thali do rybnika, Rapida ze skaly a budu chodit pesky kanalama s rodinou.

 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je ta mladá nátura, holky chtěli zahájit prázdniny velkou akcí a takhle to dopadlo, bohužel je to na silnicích dnes a denně k vidění, tohle ještě dopadlo jak to dopadlo, horší je, když někdo rozseká někoho druhého, jemu samotnému se nic nestane a ve druhem autě zhasnout životy nevinných lidí.

Koukal jsem na celé video včera večer, je to na krimiplzen.cz i když s úpravou videa (rozmazané obličeje těch holek) kdyby to chtěl někdo shlédnout... Řidička po převozu do nemocnice zemřela, spolujezdkyně by měla být v pořádku a propuštěna příští týden do domácího léčení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to auto bylo docela rychle v klidu k prihlednuti jak rychle jeli to musel byt naraz jako hovado. Docela bych to auto chtel videt. I ta ridicka mela dostat druhou sanci, mladi a blbi. Bylo by to ponauceni na cely zivot. Ale jak pises, jeste ze nesmetli nekoho jineho. Otec si myslim vubec nevedel ktera bije nez mu asi doslo o jak zavaznou nehodu se jednalo. Rodice jsou ted ti co budou trpet nejvice. Vsak ta matka ridicky uz prosi na FB aby to video se smazalo. 21 let, to uz by lidi meli mit trochu kurva fix rozum. Vsak v tom veku se dela i Zbrojak sk. E,D atd.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádné smazávání! Tohle by se těm blbům a blbkám zmagořeným FB a smartphony, mělo pouštět povinně v autoškole! Nicméně je zajímavé, že to auto alespoň ze předu nebylo rozbité. Musel to být asi boční náraz na stranu řidičky.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde si nasel fotky toho auta? No dle meho nevybrala zatacku a bocne narazila na tu pritihlukovku. No nebo i to hovno od ptaka, pustila sterace prestala se jeste vice soustredit nebo vnimat. Jinak souhlasim s tim co pises. I kdyz asi by to na dlouho nezafungovalo. Jsou mladi a nesmrtelni. Museli by delat u zachranaru aby to videli kazdy den a pocitili na vlastni kuzi. Jjnak to video bez zakrytych tvari je mnohem vic vypovidajici. Jak jim ztuhne usmev na tvari tesne pred stretem.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, v tom pripade jsem asi naivni clovek co posuzuje podle sebe. Se znamou se rozluc, pokud nedostane rozum driv nebo pozdeji za to take zaplati nejakou formou a doufam, ze nebude platit nekdo s ni kdo byl v nevhodnou dobu na nevhodnem miste. To video na krimi je prt. Lepsi je ten original na FB co jsem daval odkaz, mne furt funguje kupodivu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...