Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Je toto možné, se musíš opičit po bráchovi co, když on ne tak já taky ne a něco si vymyslím za výmluvu. 150km co to je, to já jedu na otočku taky. Alespoň vyfoukáš pawouky a karbon z toho tvýho běláska. Všichni, že přijedou před měsícem a najednou samej odpadlík. Být Clintem, jsem velice uražen a vyhazuju z klubu jedna báseň. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím že zruším čepovanou kofolu, nemá to smysl, když polovina z vás se na to vysrala. Přijedou jen opravdoví přátelé. Těch si cením. Akci rušit nebudu, pokecáme dobře i bez toho odpadu. Tak chlapi, vy ten zbytek, doražte :-)

Odesláno z mého SGP712 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Petrrr napsal:

Je toto možné, se musíš opičit po bráchovi co, když on ne tak já taky ne a něco si vymyslím za výmluvu. 150km co to je, to já jedu na otočku taky. Alespoň vyfoukáš pawouky a karbon z toho tvýho běláska. Všichni, že přijedou před měsícem a najednou samej odpadlík. Být Clintem, jsem velice uražen a vyhazuju z klubu jedna báseň. 

Aby bylo jasno, 150+150=300. A navíc jsem to na stopro nesliboval. Kam jede nebo nejede brácha je mi šumafuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím že zruším čepovanou kofolu, nemá to smysl, když polovina z vás se na to vysrala. Přijedou jen opravdoví přátelé. Těch si cením. Akci rušit nebudu, pokecáme dobře i bez toho odpadu. Tak chlapi, vy ten zbytek, doražte :-)

Odesláno z mého SGP712 pomocí Tapatalk voe



Koukam ze jsi i s Koktou pritel na 99%, nebylo by lepsi dat 97% a ty 3 procentni nechat do foroty?

Jestli to nerusej kvuli tomu ze tam kazdej dava + 1, + 4 + 3 atd... Treba se stydej ze nemaj + 1 nebo i vic.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco pro rejpavého Petrrra ať má radost z cizího neštěstí.

Propouštěla mi zátka na kondezátoru (chladiči) klimy a uteklo mi všechno ze systému = nefunkční klima. Ničeho jsen si do poslední chvíle nevšiml. Jeden den ještě fungovala a druhý už ne.

Dnes v autorizáku namontován nový kondenzátor a cena i se slevou 10 tisíc. Už se nějak podezřele začínám blížit motosově konstantě.:kol-128:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Petrrr napsal:

No pane, nic levneho. Ne ze by me to tesilo. Ale pro Prazaky je 10tis jako pro ostatni tisic. Auto vhodne pro Prazaky - Skoda. Ti si ji muzou dovolit koupit a provozovat. emoji23.png

 

před 12 hodinami, Petrrr napsal:

No jo jen ze Prazaci chodi zasadne do AS a proc? No protoze na to maji. Nebudou chodit k nejakymu garaznikovi. Ja bych za to teda 10tis nedal ani nahodou. Bych radeji jezdil bez klimy.

 

Tak tohle jsem přesně čekal - blbý kecy vesnický boule !! :rolleyes:

Ty si opravdu myslíš že všichni v Praze mají poslanecký platy ??

 

Levný to fakt není o tom žádná.

Chladivo tam žádné nebylo, navíc si účtují i tlakovou zkoušku před opravou.

Je to moje první dražší oprava, každej měsíc bych tam asi za tyhle prachy nejezdil.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijed zitra a muzes mi to vysvetlit osobne. Vem vyplatni pasku, ja tu svou. Nalepime je vedle sebe na Clintovu fasadu a muzeme po cas grillovacky porovnavat. Ja ji budu mit 210mm sirokou. Ty 210cm aby se ti tam ty nuly vesly. [emoji16] A ted vazne, samozrejme ze si to nemyslim. Narazka byla spis na to, jestli je nutne se vsim jezdit ke zlodejum AS zejmena se 6let starym autem a 90tis km. Minule si vyplazl skoro 5tis za posranej kabelovej svazek ve dverich. Neverim ze Vy Prazaci nemate moznost si najit kvalitni rozumny servis. No ale ano, kdo asi nema na vyber nebo veri, ze jedine v AS jsou profici pak mu treba tech penez lito neni. Jen pisu, ze mne by bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na garážníky občas taky slýchávám dobrý zkazky - mám v práci kolem sebe samý automechaniky.

Počítám, že by mě to u nich přišlo tak na polovinu.

Já to beru tak, že za těch 6 let provozu to není až taková pálka. Na generálku motoru bych tam určitě nejel, ale menší opravy finančně zvládám. Navíc jsem ušetřil příjemnou částku při koupi auta. takže je to vlastně oplátka...

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zejtra vy šmejdi nezapomeňte, maso už je venku u grilu, připravený na zejtra  :D

 

Stan měl tu slušnost a omluvil se, promíjím jeho nepřítomnost ;)....ale Kočkagin a nějaké sekání trávy na zahrádce, to se neomlouvá ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...