Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 10 minutami, PavkaKorčagin napsal:

Tak je to jasný, to si zrovna tahal za ručku, když jsem se přehnal přes tu ploužící se OCIII. Já si myslel, že ta OCIII je na konci se silama.

 

 

To víš, jezdím klobouk :D. V noci si dávám pozor na zvěř, bylo tam toho plno. Nechci si miláčka poškodit o srnku :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sama social white. [emoji33]
O tu Tvou Skodu by se ani srnka neoprela. Radeji skoci z utesu nez by se nechala prejed Skodovkou. Takova potupa v srnci tlupe by to byla. Hlavne srazit koloucha o vaze 10kg v rychlosti 20km/h = totalni skoda.
Dik za objasnenost. Pritom takova kravina stacilo by to napojit na kontrolku rucni brzdy a tempomat by se vypnul.

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty moc nekřič, ten Tvůj kýbl by z parkoviště rovnou odtáhli na vrakoviště, proto jsi raději ani nepřijel.

Pavkovo Citigo jsme taky raději hodili do příkopu, aby nebylo z hlavní silnice vidět a proto zas večer mohl odjet domů...

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty už jdi s těma kecama doprdele kokto, všude jen mektáš co je škodovka za hrozný auto a jaký ma passat slevy...a na víc se nezmůžeš. Jo vlastně ještě že je to super na okruhu v Mostě, nebo kde.

Ty nejsi plačka, ale dacan.

To i plačka Petrrr je jiná třída.

Jo a toho sluníčkáře ani raději nezmiňuji.

 

Mondieu ! to těžkej život s takovým materiálem...

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, motosman napsal:

Já už taky doma. Diky..
Na O2 ta ručka nefunguje. Ale neříkejte mu to.

Tak jest - tempomat nevypíná.

 

před 3 hodinami, PavkaKorčagin napsal:

... to nejlepší, nejkrásnější a ješte spousta nej, tam zrovna schází ... 

PS. Zrovna Babouk prováděl zkušební ekojízdu.

 

jj, menší příprava na tramvaj od VW. Dnes jsem to sondoval u šéfa a je to skutečně VW e-up!, takže jsem si ho okamžitě zamluvil. Tak uvidím, jak to nakonec dopadne. :rolleyes:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Petrrr napsal:

Coze? Slunickar? To neslysim rad, to je u me jeste horsi jak Skodovkar. emoji3.png
Stane jsem stale na dov kde ani oko Tve nedohledne a octa Tva ani nedojede. emoji23.png

:doh  Ale prdlajs, beru ho z výzkumných důvodů.     :scooter:   Kde jinde se k tomu dlouhodobě dostaneš? 

 

e-up!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporuceni i pro Pawouka, sice dost lidi, ale krasnejsi moderni vez jsem nevidel. Je to technicka dokonalost. Ty svary, nosniky oblozeny drevem a oplechovany. To nejsou papundekly jako u Octavie. Na vse se myslelo.
Kokto, jo, mate to tu hezke. Ceny ze kamkoliv prijdu automaticky davam petikilo, obed nebo kafe je to jedno, v celku drahy ze i Krusarna by se mohla stydet. Jinak takove Kyselo jsem jedl poprve v zivote a jedna z nej polivek, to jsem neznal. Priste mi dovezes na caj v esusu.
Jinal Luisino udoli - Dolni Dvur.b58922a93347449f4e3506379524519f.jpg

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...