Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pivo jsem si tam koupil domu v petkach. Tak jsem naplej. Po pici kokto jak to pivo bude stat za hovno. Tak mi ho zaplatis. Bo bych mel za to vic Plzne.
Aby ne vsak je to u cesty ve Vrchlabi na Spindl. Vari dobre a relativne za slusny peniz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo sraz caj o 15h v KV a zbytek lidi nikde. S klukama jsme posedeli v Puppu, dali kavu. Pohovorili o "kvalite" Skoda. Konvertovali na moji viru. Decka tomu byly svedky. No nic, v Clintove klubu vznika Petrrruv antiklub jako opozicni sila.
Diky panove, ze jste dorazili. Neni lehke se dat na tu spravnou stranu a v tomto nepratelskem prostredi si to zaslouzi obzvlaste uznani. [emoji23]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Petrrr napsal:

S klukama jsme posedeli v Puppu, dali kavu. Pohovorili o "kvalite" Skoda. Konvertovali na moji viru. Decka tomu byly svedky. No nic, v Clintove klubu vznika Petrrruv antiklub jako opozicni sila.

 

Nevěřím tomu, že @stanmar a @Pawouk překonvertovali a měli by jakékoli zlé myšlenky o tom, že by vyměnili auta.

 

Jinak včera jsem se úspěšně zbavil dvou aut. :(

Fabia šla do ekologické likvidace, protože ji prošla technická a musel bych řešit dost věcí - kontrolka airbagu, zadní nápravu, přední tlumiče a konečně se dokopat k tomu, abych přišel na to, co žralo tak moc olej. Nový rekord byl 3 litry za necelých 700 kilometrů. Docela pecka. A C'eed si konečně našel nového majitele. Docela slušné vozítko, jen škoda toho utahaného CRDi motoru.

 

Chce to nějakou novou potrefenou husu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je chci vidět, jak někomu prokáží upravu řidicí jednotky...

 

Údajně v Náchodě na STK nějakého majitele superba s předními brzdami z Porsche nepustili přes STK,  že tam nemá brzdy z výroby.

já sem třeba prošel v klidu, ale nemám tak velké a furt jsou jednopístkové.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...