Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Petrrr napsal:

Doporuceni i pro Pawouka, sice dost lidi, ale krasnejsi moderni vez jsem nevidel. Je to technicka dokonalost. Ty svary, nosniky oblozeny drevem a oplechovany. To nejsou papundekly jako u Octavie. Na vse se myslelo.
Kokto, jo, mate to tu hezke. Ceny ze kamkoliv prijdu automaticky davam petikilo, obed nebo kafe je to jedno, v celku drahy ze i Krusarna by se mohla stydet. Jinak takove Kyselo jsem jedl poprve v zivote a jedna z nej polivek, to jsem neznal. Priste mi dovezes na caj v esusu.
Jinal Luisino udoli - Dolni Dvur.

Jo hodně lidí - to vypadá takto :

dm1.thumb.JPG.eb07ead89c442824f56d765ee47bbeeb.JPG

to je na Dolní Moravě

dm2.thumb.JPG.8e9d0da7f8cc4b9f8c3de534631f2809.JPG

ale mě se stejně víc líbilo na Lipně - tam je to fakt mezi stromy a hlavně i samotná chůze po stezce má trochu zábavnější ráz - jsou tam různé přechody po lanech ap.

Jinak podkérkonošské kyselo je moje oblíbená polívčička - ale chce to sehnat dobrej kvásek....

 

li1.JPG

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, PavkaKorčagin napsal:

A nezapomeň na příplatkový paket pro nouzové dojetí - Ebonitová tyč a sada liščích ohonů.

Na to máme benzíňáky a lano. :rolleyes::kol-48:   Ještě to není jisté na 100% - ostatně jako spousta dalších věcí u této firmy. :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pekne. No az nekdy pojedu do sklepa je o tom dobre vedet.
No tahle vez je prakticky identicka co na Lipne. Je to tam taky jak pises. Az jsem byl prekvapeny. Opravdu kvalitni stavba vcetne zazemi s restauraci atd., detskym hristem, parkovistem. Vse ze dreva a docela to tam i zapada.
Kokto to vis, ty zase nebudes znat nase ruske pokrmy.
Tubus je neco jako tobogan z nerezu s dooost strmym stoupanim. Jed v tom jen v kratasech tak dole vylitnes a skoncis az nekde na Spindlu s horici prdeli. Do toho smis jen na spec. podlozce, ktera si myslim tu rychlost vyrazne redukuje. Pro duchodce to sice muze byt, ale myslim si, ze by to byla jejich posledni cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Pawouk napsal:

Na to máme benzíňáky a lano. :rolleyes::kol-48:   Ještě to není jisté na 100% - ostatně jako spousta dalších věcí u této firmy. :blink:

říkáš že tam děláš zadarmo pro zábavu aby ses nenudil ? :D

 

 

@Petrrr A ochutnals  Dvorský pivo Tambor?

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Pawouk napsal:

jj, menší příprava na tramvaj od VW. Dnes jsem to sondoval u šéfa a je to skutečně VW e-up!, takže jsem si ho okamžitě zamluvil. Tak uvidím, jak to nakonec dopadne. :rolleyes:

k nám do firmy teď jednoho eUpíka koupili ... konečně se rozhoupali, bo na pendlování mezi halama (cca 1,5km) používali ochcávky v dieselu :doh. Navíc nabíjecí kabelydo toho se dělají u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož výroba se rozšířila, tak se pronajaly haly kousek od věznice a holt se musí mezi mateřským závodem a nima pendlovat ... no jiný než dieselový vozový park není ... ale tiše jsem trpěl s těma autama, kdykoliv jsem je zahlédl. V příštím čísle firemního časáku bude o něm článek, tož jsem zvědavý ...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne vzdy tomu je pravda. Dle Ukrajinskych zakonu, pokud Ukrajinec prijme jine obcanstvi, prichazi o to ukrajinske. Mel jsem kolegyni Ukrajinku tak vim kokto vis. Mohla si tim ulehcit komplikace, pac takhle si furt zadala o prodlouzeni docasneho pobytu i kdyz se ji tu narodily obe deti a s manzelem tu roky zili.
Kazdej neni zaprodanec jako Clint, ten by ruske obcastvi za ceske bral hned. V Rusku by jezdil zigulem nebo O1 pac na O3fl by si tam tezko vydelal. [emoji23]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se dnes loucim s Koktovo krajem, Frodo Kokta to tu ma hezke. Konci ataky na mou penezenku. Dnes jsem zavrsil nasim klubovym jidlem, kdyz jsem ve stredu nebyl na caji. No 1.4kg za krasnych 260kc. Musim priznat barvu, ze jsem ho nepokoril. Uz jsem vysel ze zvyku. Bez treningu neni hold uspech. Zitra vedou vsechny cesty na zapad do drsneho kraje, kde prezivaji jen Ti nejsilnejsi.

Vrchlabske koleno z poradne svine. Ne jak ty kureci kolena v Krusarne [emoji23]

f4daea78db06a54e9233f385495af1cf.jpg8e28e7015d1574f57a9d1a464082f8b2.jpg

 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...