Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Na lednový sraz asi dojedu, pokud nebudu stále na nemocenské. Dnes jsem dostal paragraf na dva týdny kvůli krku a páteři, tak uvidím... pokud bude sraz do 12. 1., tak vám ukážu pořádný auto v podobě nový Astry. Jezdí se s ní fakt pěkně, kupodivu nemá ani papírové dveře od bezdomovce jako rozvrzaná Pochcávia. Ale Insa je Insa. Už se na tu moji těžkou svini těším.

Editováno: , autor: Sabiza
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12/16/2017 na 20:47, stanmar napsal:

A sakra, Sabizovo auto chytilo koktózu....:kol-26:

 

No hlavně že jsi OK Ty. Kdo by nás tady pak prudil, plačka na to sám nestačí a kokta je beznadějnej případ sám o sobě.:D

 

V 12/16/2017 na 21:11, Petrrr napsal:

Teda strejdo ty jsi prisnej. Jinak ty vykricniky nejsou cervene, ale vsichni vime jak jsi barvoslepy.
No Sabiza ma auto na kasi a ty si takhle zahravas s jeho osudem. Na Grillovacce v lete byl nahodou. Navic kdo jiny nam bude otvirat nase srdce aby jsme do nich mohli pustit porozumeni a soucit s muslimskymi uprchliky. emoji23.png

 

V 12/16/2017 na 12:23, motosman napsal:

Teď hlavně zabojovat s pojišťovnou. A dát se dokupy. Věřím, že tě bolí celý člověk.

 

Sladký. Oba tři máte jednu kofolu na dalším srazu na můj účet. :wub:

Editováno: , autor: Sabiza
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak muj sef dnes prisel s infem o jednom znamem z vedlejsi kancelare z baraku, ktery ma O2, 1.4 TSI asi 6ti letou a co se stalo? Ano pisty potkaly svoje lasky v podobe ventilu. [emoji23][emoji23][emoji23] Jak to dopadlo?
No abych byl objektivni, Skoda mu na kulanci dala novy motor se spoluucasti 10tis. Coz me samotneho udivilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A my s Beutičkem ti zatím půjdeme Opla hodit do strouhy [emoji23]
Ty raději napiš, kdy bude další sraz. Ať mám nějakou možnost dorazit... Už bych docela rád viděl ty smutné obličeje, které jezdí českou navoněnou bídou. :D

Já jen doufám, že to tady berete s přehledem. ŠA mám rád. Asi jako koně v salámu.
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opla prohodíš sněhovou koulí skrz na skrz, jak je papírovej a jeho motor by mohl pohánět naše hodiny z Lídlu v obejváku [emoji23]
Že to říkáš zrovna ty, který má Octavii, která má papírové dveře. Vždyť ty dveře jsou papírovější jak v jedničkové Fabii. :D :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...