Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak už se mu to zvedá, Inshitgnia škoda 180 klacků a to je odhad. Jsem to říkal od začátku, že je ten papírák na totálku [emoji23]

To, že Direct je banda kokotů a jejich likvidátoři jsou imbecilové, je ovšem věc jiná. I těch 180 tisíc, což je maximální možný strop opravy, dle pojišťovny, nikoli dle mého právníka, je pořád v normě. [emoji4]

 

Jinak Clinte, předevčírem jsem byl na letišti. Musím říct, že bylo fajn vidět Tě, jak vynášíš ty odpadkové koše a třídíš odpad. Jen doporučení... Vem si na to příště rukavice.

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Petrrr napsal:

Neverim tomu, ze by Prazaci makali. No oni maji vikend uz v patek tak mozna proto. Ja mel dietu az az. Cela rodina postupne od Vanoc az do ted strevni viroza. Tedy "nejpovedenejsi" volno co jsem kdy mel.

Takže ty ses vlastně na všechno vys... :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1/2/2018 na 12:01, stanmar napsal:

Ty jsi ale kecal, třeba já měl na štědrý den denní a na 2 sv. vánoční pro změnu noční. A včera jsem byl na denní.

A co vůbec teď děláš? Prej jim tam docela chybíš https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/praha-omezi-provoz-mestske-dopravy-trapi-ji-velky-nedostatek/r~f2f43256efb111e78337ac1f6b220ee8/

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stan je asi jediny Prazak co znam co dela v patek a i ve svatek jak pise. Ostatni Prazaci to maji lepe vymyslene. Na ne dela naplava jako treba Clint atd. Neco jako na Anglany delaji Polaci na Saudy Indove atd.
Stan je vlastne sice Prazak ale takovej ukrajinskej. [emoji23][emoji23][emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...