Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mne by vadila, v dobe kdy je rodina a jini jsou doma abych tvrdnul v praci i kdyby za ten den byl trojnasobek. To same abych nekde blbnul na nocnich a ve dne spal a v noci pracoval, ani hovno. Toho jsem si uzil na vojne a to mi bylo 20. Ale kazdej to ma jinak a pravda, nekdo to delat taky musi.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, ale jo proč ne. Rád se podívám. A podíval bych se stejně ať už jde o Škodu nebo třeba Dacii. Ty haly některé znám z hlediska profesního, když zajišťují kolegové vzduchaři projekční práci na těchto halách. Ale video a vidět to v souvislostech výrobního procesu je samo lepší. Obzvláště když kolega z důvodu pracovního tam skoro nesmí vyfotit ani vlastního ptáka kolikrát když tam je a oni pak natočí z těch samých míst 20min video na youtube.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Petrrr napsal:

Stringo, ale jo proč ne. Rád se podívám. A podíval bych se stejně ať už jde o Škodu nebo třeba Dacii. Ty haly některé znám z hlediska profesního, když zajišťují kolegové vzduchaři projekční práci na těchto halách. Ale video a vidět to v souvislostech výrobního procesu je samo lepší. Obzvláště když kolega z důvodu pracovního tam skoro nesmí vyfotit ani vlastního ptáka kolikrát když tam je a oni pak natočí z těch samých míst 20min video na youtube.

Stejná situace byla i v Čezu, nesměli připojovat USB flash disky do počítače, ale pálit CD a DVD mohli :D Když mě to říkal kamarád, tak jsem chytil asi 15 minutový výtlak smíchu.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, kokta7 napsal:

radši se podívejte jak se skládá pořádnej stroj (GT3 991.2), 9000 otáček a atmoška.

To si pustím na dobrou noc, aby se mi o něm zdálo, páč já se držím při zemi a svého konta... a tam takový sentiment jako 9000 ot. rozhodně není....

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Petrrr napsal:

Mne by vadila, v dobe kdy je rodina a jini jsou doma abych tvrdnul v praci i kdyby za ten den byl trojnasobek. To same abych nekde blbnul na nocnich a ve dne spal a v noci pracoval, ani hovno. Toho jsem si uzil na vojne a to mi bylo 20. Ale kazdej to ma jinak a pravda, nekdo to delat taky musi.

 

Vzhledem k tomu že už více než 17 let chodím na směny, tak mi to ani nepřijde. Na druhou stranu, zase mít v týdnu třeba tři dny volna není taky k zahození.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane, taky se podivej jak ses z tech nocnich za ta leta hubenej. [emoji23] Ja v tydnu volno nepotrebuji. A kdyz si presto potrebuji neco zaridit, tak stejne muzu v pracovni dobe.
Ale pokud si zvykly, proc ne, ale pocitas s tim ze se dozijes o par let mene? [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Petrrr napsal:

Stane, taky se podivej jak ses z tech nocnich za ta leta hubenej. emoji23.png Ja v tydnu volno nepotrebuji. A kdyz si presto potrebuji neco zaridit, tak stejne muzu v pracovni dobe.
Ale pokud si zvykly, proc ne, ale pocitas s tim ze se dozijes o par let mene? emoji23.png

No tak klasický dvanáctky dělám teprve necelý rok, před tím to bylo možná horší - vstávat ve tři, nebo jít spát o půl druhé. Navíc noční mám v turnusu maximálně tři za sebou.

Jestli tady budu o nějaký rok kratší dobu ?  Tím se teda netrápím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 mám v PC - když jsem byl akční a chtěl jsem upgradovat na 10 tak po třetím pokusu a půlhodině čekáni a restartu jsem to raději vzdal a zrušil inicializační aktualizaci. V noťasu mám 10 a po jedné z aktualizací se mi změnil ovládací jazyk na AJ, zaboha se mi nedaří to z něj dostat. Holt Microsoft. Hlavně že je tam Cortana....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem pred pul rokem skladal new PC tak jako mezistupen se instalovaly 8micky, ty jsem mel i na starem PC. Na starem PC startovaly snad 5minut. Na novem i kdyz to neni vubec orezavatko PC a ma 270 GB SSD disk tak na nem 8micky startovaly 2 min. Po upgradu na 10 startuje PC 10s. Mam je v i praci uz nejaky rok a nemohu rict kriveho slova a to u toho sedim v prumeru 9h everyday.
Pawouk jako dinosaurus z druhohor ( jako vzdy a ve vsem) pro nej musi byt sok kdyz do ted mel W98 a Pentium 300 to je mi jasne. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane, vse byla nadsazka. Znami policajti co delaji 12tky. Tak jak pises z meho pohledu jde jednou do prace a snad zbytek tydne je doma. Kolikrat mi to tak prijde. Ze je vic doma jak v praci. Taky rika ze by denne delat 8micky nemohl.

No nebo mam znamou policajtku v Praglu na operacnim na centrale ta dela 24h. Jde jednou do prace a pak je 3 nebo kolik dni doma. Az tak se nudi, ze v tech dnech co ma volno si chodi privydelavat jako servirka v tech lepsich restauracich. Ted byla na Silvestra za 250 cista ruka na hodinu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...