Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Petrrr napsal:

Co to je ta tramvaj? Asi nejaka prazska specialita.

Tramvaj je dotovaná elektrikou. To je to, čo Ťa bohužiaľ čaká aj v Tvojej budúcej Kinderkáre  :-)

 

Editováno: , autor: Jao
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapitan se smiril se svou tuctovkou na tolik, ze uz mu nestojime ani za tuk do klavesnice. Asi jako kdyz si koupis pracku, chvili te bavi a mas radost ze mas novy model a za chvili je to zase proste jen obyc pracka co pere pradlo.
Nevim o cem je rec. Muj Rapid neni elektrifikovany - dokonce nema ani SS nastesti. A zadnou elektro vestavbu ( jako treba LPG) do nej nehodlam cpat. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petre,

myslím budúci Rapid. Ľudia robia často rovnaké chyby. :-)  A keď si kúpiš ďaľšieho Rapida, tak ten už bude ako tá tramway. Elektrická a vezieš sa bez možnosti si zajazdiť. :t

 

Krásne a bohaté vianoce, nech si každý nájde novú Oktávku pod stromčekom.

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Jao napsal:

Krásne a bohaté vianoce, nech si každý nájde novú Oktávku pod stromčekom.

Krásné asi ano, ale bohaté po koupi Octavie nejspíš ne, protože já na tu figuru co údajně nosí dárky nevěřím, a v tom případě zůstává v záloze pouze můj účet u bankovního ústavu..:D

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, i já s rodinou přeji všem klidné a krásné prožití Vánočních svátků a hodně štěstí a zdraví v roce 2018. A i to, aby se nám už nerozrůstal počet plaček na tomto fóru. A ať nám ty naše káry slouží spolehlivě i příští rok. 

 

P.S. A už se těším na lednový čaj o páté. B)

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, Škoda fanatici, přeji vám všem krásné a pohodové Vánoce a kupu koncernových dárků [emoji23] A Plačka ať dostane od Ježíška konečně na vysílačku nějakého náklaďáka, když už třicet let bezúspěšně sází Matesa [emoji6] Snad už dá pokoj a o svátcích přestane brečet.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadá, jestli bychom neměli toho Plačku pozvat ke Štědrovečerní večeři. Psal mi zprávu, že na nádraží mají dneska zavřeno a Venca je u příbuzných v Praze na hlaváku, mají tam zdarma polévku. Takže i když nemrzne, Plačka na tom není dneska nejlépe. Bloumá po Varech a kouká lidem do oken, jak se mají, občas se mu povede i skouknout kousek nějaké té pohádky, než před ním zatáhnou žaluzie. Večer zase bude klepat někomu na dveře a za fotku Dodge Ram se Santou bude chtít nechat ohřát u krbu, nebo kousnout do kapra ;) 

Takže mě napadlo, jestli by ten nejbohatší z nás, což je Motosman, nemohl Plačku vzít večer domů, že by se pro něj i nějaká ta porce kapra našla a on by na oplátku celou Motosovu rodinu počastoval vyprávěním o poruchách a problémech koncernu. Ke stromku bych ho ale nebral, psychicky by takovou kupu dárků nezvládl a rozbrečel by se....;)

  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...