Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No mohl jsem bejt možná i okresním tajemníkem s mými znalostmi... :D  :D  Dneska bych jezdil v černém autě a seděl bych vzadu jako kravaťák :D:D ,měl bych vilu vedle Gotta a užíval si na mega párty a žranicích, co byly zadarmo :D 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže po revoluci mě soudruzi zradili, házel jsem lopatou a asfaltoval silnice. :D  Musel jsem dřít jako pes, zatím co Oplbiza zdědil všechno po svém strýci v západním Německu, barák, východoněmecký vůz Opel a pár západoněmeckých marek.... :D 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doba pokrocila. Prkna dnes nahradila vypocetni technika se sofistikovanym softwarem s 3D BIM modelovanim. Jinymi slovy co driv stacilo nakreslit jednou carou na pauzak do pudorysu a vsem to bylo jasne dnes musis prokreslovat 3x tak dlouho v 3D aby to bylo cool. Tedy neni o co stat. Bud rad, ze delas u soustruhu. Zadna nuda. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel, že Beutiček dělá bankovního ředitele? Vždyt nám všem rozdával ty vizitky a bylo tam napsáno: Doc Ing Beuticek, Výkonný ředitel Union banka :D 

A ty mi tady píšeš, že maká u soustruhu....;)

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že je to jasné. Plačka, ten jak známe nikdy nelže, píše pravdu a víc než pravdu a jestli napíše, že Beutiček maká u soustruhu, musíme tomu věřit.

Proto ty kofoly a večeře zdarma, Beutiček se nám snaží zamotat hlavu, abychom viděli jak si žije dobře, rozhazuje těžce vydřené peníze v dílně, místo toho, aby je hodil do kasičky svému synkovi. Vizitky jsou deset let staré a někteří (třeba Kokta a Kristián) mu na to skočili. Ale Plačku neopijete rohlíkem :D

 

Tak...a máme na srazu po kofole :D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Clint napsal:

No mohl jsem bejt možná i okresním tajemníkem s mými znalostmi... :D  :D  Dneska bych jezdil v černém autě a seděl bych vzadu jako kravaťák :D:D ,měl bych vilu vedle Gotta a užíval si na mega párty a žranicích, co byly zadarmo :D 

 

Jen nekecej, tobě nejvíc chybí líbačka s Husákem a Brežněvem...

1508651_prezidenti-v0.thumb.jpg.a7e3107224d66416d6e469826750a0a5.jpg

 

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor hosi, obrabeci kovu, horizontkari, frezari, CNC stejne jako svareci jsou v nasem kraji zadanymi nedostatkovymi profesemi diky rade strojnich podniku. A nabizi prachy o kterych se kancelarskym muze kolikrat jen zdat. Ty opravdu sikovni totiz uz delaji v risi..Mladi to nestuduji protoze to delat nechteji a tak jich je nedostatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Užíval bych si všeho, co papaláši /tento výraz Sabiza nezná/ umožňovali všem politicky angažujícím a spolehlivým soudruhům užívat, tedy žrádlo a kurvičky všeho druhu [emoji3]
Jen si musel slíbit poslušnost jako nějaká děvka a prasknout na svý kámoše i to, cos nevěděl a co nebyla pravda. Sen každého z nás. Být prodejná čubka. Ale všichni tady chápeme, Jirko, že tu Octavii Ti koupil šéf, protože donášíš v práci na kolegy.
  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sabiza umí sám hovno, tak pomlouvá druhé, navíc je tak blbej, že nerozumí vtipu a od rána to hltá a bere všechno naprosto vážně. Akorát přemejšlím, jestli ho na srazu nezabiju....jestli ho chci vůbec vidět ;)

 

Od Stana to beru, ten už něco v životě dokázal a ví, že to dneska nemyslím vážně a respektuju jeho pravičáckej názor ;) Oplbiza dokázal akorát koupit východoněmecký otlučený sráč :D:D 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Neboj se ty nic, stále tu někteří mají potřebu řešit politické názory, nicméně když zalistuji dnes zpět, mám dojem že s tím začal Plačka :)

 

No a tak jsem nadsadil a začal si z toho už dělat legraci. Jenže to jsem netušil, jak Oplbiza všechno žere a bere vážně a začal s urážkama....Jenom že Oplbiza je ještě mladej nevybouřenej hejsek, co v životě nic nepoznal, nedokázal a tak ho člověk asi musí brát s rezervou. Příště bude lepší tohohle mlíčňáka nechat vypsat a on se časem uklidní ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...