Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Občas je tu humor drsný a někdo to začne brát osobně. 

Hlavmě se divím proč někoho uráží politický názor  jiného. Vždyť je to přeci jedno. Ať si každý fandí čemu chce.... Osobně jsem demokrat , ale proti Putinovi nic nemám. A klidně se můžu kámošit s Eurofilala. 

Nejdůležitější pro mě je, že všichni mohou uplatnit svobodně názor ve volbách. A hoho si musíme vážit. Dlouho tomu tak nebylo a to bylo špatně. 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clerfayt... Rozumný názor. Nelze než plně souhlasit. Jao mě zná také dobře a možná lépe, než někteří s kterými se osobně znám [emoji6] Ano, koluje tu drsný humor a téměř všichni vč Stana a Plačky to pochopili. I Kokta už to dobře chápe. Ale nějaká bílá vrána se najde všude. Já nikoho nenutím sem chodit, každý je tu dobrovolně [emoji41]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[emoji3] Neboj se ty nic, stále tu někteří mají potřebu řešit politické názory, nicméně když zalistuji dnes zpět, mám dojem že s tím začal Plačka [emoji4]
 
No a tak jsem nadsadil a začal si z toho už dělat legraci. Jenže to jsem netušil, jak Oplbiza všechno žere a bere vážně a začal s urážkama....Jenom že Oplbiza je ještě mladej nevybouřenej hejsek, co v životě nic nepoznal, nedokázal a tak ho člověk asi musí brát s rezervou. Příště bude lepší tohohle mlíčňáka nechat vypsat a on se časem uklidní [emoji6]
No ja jsem totiz zjistil ze tema diesel vs benzin uz tak netahne a teprve politicka temata zde dokazi nadelat spousty srandy.[emoji23][emoji23][emoji23]
Trochu jsem v udivu ze se sype tvrde jadro se standgasty co se zname osobne a co sem chodime roky. Vsichni preci vi, ze vse je drsny humor a nelze z toho vyvozovat nejake osobni zavery. Sam Clinta musim brat pro nektere jeho nazory ( a to i vazne) s rezervou, bo bych mu musel zapalit barak. [emoji23][emoji23][emoji23]
A o me kluci nemejte obavy. Zoceleny zarem bitev reklamacnich rizeni SA. A kdo nemel Rapida ani neni chlap. Rapid je pro trening psychiky a sebeovladani ideal. Navic pochazim z drsneho kraje z polohorske oblasti. [emoji23][emoji23][emoji23]
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. Prozatim si pripij na me zdravi. Ve ctvrtek jsem si na basketu ( kam chodim posledni dobou uz kazdy ctvrtek) no a natahl nebo natrhl jsem si lytkovy sval. Bolest jak krava a ted pajdam na jednu nohu. Ns druhe noze jsem si pro jistotu narazil koleno. Takhle to dopada kdyz ingoust po letech krom kola chce zacit neco delat. Pak ze pry sportem ku zdravi. [emoji23][emoji23][emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Petrrr napsal:


Trochu jsem v udivu ze se sype tvrde jadro se standgasty co se zname osobne...

 

Oplbiza nepatřil nikdy do tvrdého jádra, na srazu byl možná dvakrát a pak u mě na zahradě sežral dvacet stejků a vychlastal půl sudu kofoly :D Motosman chudák nestíhal grilovat, pač Sabiza stál u kotle s vidličkou a tahal mu stejky napůl syrové z roštu :D 

Pawouk ano, ten patřil mezi tvrdé jádro,byl tu od začátku, ale trpí nemocí urážecích panáků....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je Oplbiza, jak čeká na stejky.... :D  Takového člověka já hoši zlatí hostil a obsluhoval....a takhle mi to nevděčník vrátil ;) Jsem holt velkej dobrák....

IMG_8437.jpg

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak je to ten v tom zelenom, tak má úsmev ako monsiňór Drhoš. :D Ja sa usmievam ako pán Zeman. Rovno a bez pretvárky :kol-130:,

Ak by sa mi podarilo prísť na zraz, ja maso z grilu kradnúť nebudem, poneváč ho nejem B), tak by ma nemal Clint vyškrtnúť, jak úroky na knižke.

A teraz vážne.

Tvrdý útok si dovolím len na toho, kto to vie ustáť. Preto oceňujem Petrov postoj a jeho príspevky, aj keď je na Scháde plačkoidný.

Ten, kto sa urazí, už si nezaslúži srandu a zábavu.

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jao a Stafa, přidal jsem vás oba do členské základny. Většinou přidávám mezi členy až ty, co je poznám osobně na srazu. Ale vy jste "cizinci" a z pěkné dálky, takže účast na srazu je těžké realizovat. Vzhledem k tomu, že zde často přispíváte, udělal jsem čestnou výjimku (to se stává max. jednou za deset let) :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Clint napsal:

 

Pawouk ano, ten patřil mezi tvrdé jádro,byl tu od začátku, ale trpí nemocí urážecích panáků....

Tak v tomto se musím bráchy zastat, tady nejde jen o nějaké uražení, ale o diametrálně odlišný názor na spoustu věcí.

A ty to dobře víš, že se v těch věcech nejedná o drsný humor, ale o skutečný postoj.

Já se sám někdy divím, že jsem to přešel a nadále jsem v klubu, nejspíš to bude proto, že Tě znám osobně a na setkáních se o politice nebavíme.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, šéfa mám v Prahe a stále chce, aby som tam cestoval. (niekoľko hodín cestovať, aby ma sprdol za 10 minút a cestovať späť :wacko:)

Ak by to na zraz niekedy dátumovo vyšlo, tak rád prídem na 10 min. sprdung a potom si Vás všetkých osobne ošahám, jak Pišta Vondráček (Stevie Wonder). Ale musí byť nejaké zelí s mrkvou :D

 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, volby mezi nás vrhly řadu emocí a každý z nás stál na opačné straně barikády. Ale naštěstí to dobře dopadlo, nechme tedy politiku stranou a věnujme se užitečnějším věcem ;)  Já vím Stane, že ty patříš mezi lidi, s kterými rád pokecám a tak jsem byl téměř přesvědčen, že to dáš a ustojíš :D Ber to jako zkoušku ohněm :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netvrdím, že nejsem někdy hrubý k Petrrrovi, o němž ale samozřejmě vím, že na žádným nádraží nelemtá krabičáky a kvůli kvalitě auta nebrečí, jenom je z toho naštvanej.

Ovšem co se týká politických názorů, tam je to o něčem jiném. Já opravdu bytostně nesnáším bolševismus a ostatní věci s ním spojené.

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...