Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

kolega si te´d dovezl ze Švédska A4 2,0TDI combi 100kw, MR13, 90tis km. Krásná, v podstatě jako nová. Dovezl jí na kšeft, v PO tam letěl a v úterý s ní přijel. Dal za ní 314tis, což je úplně zadarmo. Tam totiž už nikdo ty dehty nechce. Tady jí obratem prodá o 40tis dráž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, máme tu termíny srazů, už jsem je zkoordinoval s Kozákem ;)

 

ČT 8      Clint, Ozák, Motosman, Stanmar, Sabiza, SidCZ, Tomiikk,

ČT 15    Clint, Ozák, Beutiček, Arlo, SidCZ, Tomiikk, Radius

ÚT 20    Clint, Ozák, Motosman, Beutiček, Pancho, Sabiza, Arlo, SidCZ, Tomiikk, Standa2003, Kinderplačka, Radius, Kočkagin

Pá 23    Clint, Ozák, Pancho, Stanmar, Arlo, SidCZ, Tomiikk, Standa2003, Radius, Kočkagin

 

Hlaste termíny, komu nezavolám, ať napíše zde  a já doplním ;) Nebo ať zavolá ;) Vyberu nejobsazenější termín.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Clint napsal:

Chlapci, máme tu termíny srazů, už jsem je zkoordinoval s Kozákem ;)

 

ČT 8      Clint, Ozák, Motosman,

ČT 15    Clint, Ozák, Beutiček

ÚT 20    Clint, Ozák, Motosman, Beutiček

Pá 23    Clint, Ozák,

 

Hlaste termíny, komu nezavolám, ať napíše zde  a já doplním ;) Nebo ať zavolá ;) Vyberu nejobsazenější termín.

a tuhle sobotu ne? jedu do prahy za kozákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Clint napsal:

Chlapci, máme tu termíny srazů, už jsem je zkoordinoval s Kozákem ;)

 

ČT 8      Clint, Ozák, Motosman,

ČT 15    Clint, Ozák, Beutiček

ÚT 20    Clint, Ozák, Motosman, Beutiček

Pá 23    Clint, Ozák,

 

Hlaste termíny, komu nezavolám, ať napíše zde  a já doplním ;) Nebo ať zavolá ;) Vyberu nejobsazenější termín.

 

8. 2. nebo 20. 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Petrrr napsal:

kolega si te´d dovezl ze Švédska A4 2,0TDI combi 100kw, MR13, 90tis km. Krásná, v podstatě jako nová. Dovezl jí na kšeft, v PO tam letěl a v úterý s ní přijel. Dal za ní 314tis, což je úplně zadarmo. Tam totiž už nikdo ty dehty nechce. Tady jí obratem prodá o 40tis dráž.

 

Jen o 40 tisíc? To je docela špatný obchodník, který neumí moc počítat. :D Správně by z toho měl zaplatit DPH, což je 21 % a to znamená 74 tisíc. A to v tom nejsou prachy za přepis, STK,... Jo, to jsou ti chudáci, co propadali z matiky a nedokážou si propočítat všechny náklady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vymáčkni se, všichni se vymáčkli, ty bys mohl taky, které dny? Vezmeš si čisté tepláky, vlepíš hubana Vencovi a on tě vlakem pošle i s krabičákem ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže chybí mi ještě: Kokta, Stringo fantom a Clerfayt.....Čekám, že se vymáčknou ;)

 

S Pawoukem (Kristiánem), jako jediným nepočítám, odešel na vlastní žádost. Když se sám ozve, tak ho vezmeme jako vysloužilého veterána zpět.

 

Škoda, že to bratři slovenští mají daleko, rád bych některé osobně poznal ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...