Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Zrovna dneska jsem přemejšlel, co bych tak asi koupil dneska za auto, kdybych neměl svého drahocenného rypáčka :)  Nafta údajně nemá moc budoucnost (zatím tomu tedy moc nevěřím), benzíny všude o velikosti motorků do stěračů, nebo přímovstřikové benzíny, které stojí totálně za hovno, jak ukázal výzkum, jejich zasírání karbonem apod.

Takže by člověk hledal asi nějakou 2-3 litrovou atmosféru, která trochu pojede. A protože od evropských aut se tohle očekávat nedá, japonské jsou zase po pár letech jako liška, co pak asi člověku zbývá sakra? Vypadá to, že moje současné auto bude muset ještě 15-20 let jezdit :D 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 godziny temu, motosman napisał:

Ano. Já nemohu do panelu vyvrtat díru a oni jsou schopný odnést i schody.

 

Ciganu vsude uvidis s 1 km nebo vice :D .

V polsku jejich uz malo, s kvuli male socialky. V polsku kazdy vi ze cigan zije s kradezi, zlodejstvi, a socialky. Zena, holka ziji z prostituce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, ty vole to je auto pro holky. Tam nepise ani rok vyroby ani jakej motor. Sracka. 1.3 mil, za to mas Kodiaqa v plne palbe. Jen si na nej pul roku nebo rok pockas. [emoji23] Nez Ti ho daji, tak uz to bude starsi modelovy rocnik. To uz se bude delal Kodiaq 2. [emoji23][emoji23][emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, ty vole to je auto pro holky. Tam nepise ani rok vyroby ani jakej motor. Sracka. 1.3 mil, za to mas Kodiaqa v plne palbe. Jen si na nej pul roku nebo rok pockas. [emoji23] Nez Ti ho daji, tak uz to bude starsi modelovy rocnik. To uz se bude delal Kodiaq 2. [emoji23][emoji23][emoji23]
Tohle mi stále vrtá v hlavě. To jich prodávají u nás tak málo, nebo je tolik prachatých lidí, že vymáznou za krabici mega plus? To je takový hlad po těchto vozech? Než rok čekat jako pako, zajdu si někam pro Jeepa a třeba ne nového.
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Clint napsal:
před 16 hodinami, Petrrr napsal:
Kokto, ty vole to je auto pro holky. Tam nepise ani rok vyroby ani jakej motor. Sracka. 1.3 mil, za to mas Kodiaqa v plne palbe. Jen si na nej pul roku nebo rok pockas. emoji23.png Nez Ti ho daji, tak uz to bude starsi modelovy rocnik. To uz se bude delal Kodiaq 2. emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Tohle mi stále vrtá v hlavě. To jich prodávají u nás tak málo, nebo je tolik prachatých lidí, že vymáznou za krabici mega plus? To je takový hlad po těchto vozech? Než rok čekat jako pako, zajdu si někam pro Jeepa a třeba ne nového.

https://www.sauto.cz/osobni/detail/jaguar/f-pace/17560643?goFrom=list

 

Jen Ti to nebude jezdit za 4.5l / 100km. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem četl ty hloupé články o Německu a jak zakazou diesly a jak spadnou na ceně a že po nich bude u nás hlad atd....píčovina samozřejmě, lživé články médií, asi se blbě prodávají benzíny [emoji23] A i kdyby, mě to vůbec nemrzí. Dojezdím stejně auto co to dá. Měnit už nic nebudu. Nebaví mě to furt něco prodávat a kupovat. Jsem rád že nemusim vyhazovat do paliva zbytečně peníze. No a Německo s těma negrama mě fakt nemzí [emoji23]

 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...