Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, stanmar napsal:

Kucí, tak tohle  bych si dokázal před domovem důchodců představit :t

hrozně velkééé auto :D jak autobus

 

motosmane: tak si je objednej přes net ne?

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/kola-z-lehke-slitiny#http%3A%2F%2Feshop.skoda-auto.com%2Fcz%2FCategoryOnlyResultsDisplayView%3FpageView%3Dimage%26catalogId%3D10051%26displayMode%3Ddepartment%26categoryId%3D12501%26langId%3D-11%26storeId%3D10001%26identifier%3D1519919227796

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď psali, že v Německu zdražili kinder kárky v bazaru s 1.2 tsi na trojnásobek. Protože zakážou naftu a všichni už čekají na zánovní kinderky z Čech. Tak ideální je, aby Plačka s Vencou vyrazili, nazpátek Regiojet a plnej baťoh peněz [emoji23]

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si pak tady Plačka koupi levně pořádný diesel [emoji23] Teď si píšu s Honzou plus číslo a má už přes 200 tis najeto s naším ropáčkem a měnili jen opotřebení brzd. To Plačka těžko rozdejchává tyhle zprávy [emoji23]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Clint napsal:

Teď psali, že v Německu zdražili kinder kárky v bazaru s 1.2 tsi na trojnásobek. Protože zakážou naftu a všichni už čekají na zánovní kinderky z Čech. Tak ideální je, aby Plačka s Vencou vyrazili, nazpátek Regiojet a plnej baťoh peněz emoji23.png

Jen aby ho ten kousek neodvezl někdo jinej, když bude Plačka dřímat a batoh si také nenechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Clint napsal:

To si pak tady Plačka koupi levně pořádný diesel emoji23.png Teď si píšu s Honzou plus číslo a má už přes 200 tis najeto s naším ropáčkem a měnili jen opotřebení brzd. To Plačka těžko rozdejchává tyhle zprávy emoji23.png

akorát ti něco zapomněl napsat :D

 

Honza9007

  • Volkswagen driving experience
  •  
  • Moderátoři
  •  
  • 3 999 příspěvků

Tak něco málo nového a nepotěšujícího ze servisu:

 

stav km: 158317km

 

navíc odhalené závady:

- zasekávající se vodní pumpa

- vyteklé tlumiče

 

Vzhledem k tomu, že jsem už přes záruku (4roky/120tkm), tak se bude řešit vše kulancí. Protože se budou kvůli vodní pumpě rozebírat rozvody, je domluvená i jejich výměna.

 

Takže se bude opravovat...

výměna předních brzd, výměna brzdové kapaliny, výměna oleje v motoru i v převodovce.

 

Zkrátka: 3 leté auto, najeto necelých 159tkm a bude oprava za 30tKč... Vládne, mírně řečeno, rozčarpvání... :unsure:

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Clint napsal:

To si pak tady Plačka koupi levně pořádný diesel emoji23.png Teď si píšu s Honzou plus číslo a má už přes 200 tis najeto s naším ropáčkem a měnili jen opotřebení brzd. To Plačka těžko rozdejchává tyhle zprávy emoji23.png

No co si já pamatuji, tak tam nějaké problémy řešil, něco s podvozkem tlumiči, tedy bych byl opatrný s Tvými výroky nebo poznáš zač je toho Škoda. Honza Ti ani nemůže říkat něco jiného blázínku. Až můj profesní život bude natolik spojený třeba z Daciíí, tak Ti o ní budu tak vyprávět, že půjdeš a koupíš si rovnou dvě. 

Nové, ale i starší diesly mně problém nedělají, stejně jako benzíny abych byl objektivní. Když vše funguje jak má. Ale polovraky, chipované dehty co čoudí jako lokomotiva, to bych šmahem z našich silnic zrušil. Striktní dodržování technických a emisních kontrol u STK by bohatě stačilo. Kontroly STK, prokázal by se přijmutí úplatku licence na STK fuč, technik by přišel o oprávnění doživotně a hotovo.. Mobilní STK ( místo "nadupaných" Superbů co jen měří rychlost) jako v DE a viděl by si jak ty vraky pomalu mizí a nemusí se ani zavádět nějaké emisní zóny. 

 

EDIT: KOKTA DOPLNIL DŘÍVE VÝŠE NEŽ JSEM JÁ STIHL NAPSAT TOTO. 

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...