Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Sto roků v šachtě žil, mlčel jsem,
sto roků kopal jsem uhlí,
za sto let v rameni bezmasém
svaly mi v železo ztuhly.

Uhelný prach sed mi do očí,
rubíny ze rtů mi uhly,
ze vlasů, z vousů a z obočí
visí mi rampouchy uhlí.

Chléb s uhlím beru si do práce,
z roboty jdu na robotu,
při Dunaji strmí paláce
z krve mé a z mého potu.

Sto roků v kopalně mlčel jsem,
kdo mi těch sto roků vrátí?
Když jsem jim pohrozil kladivem,
kdekdo se začal mi smáti.

Lehko se zasmát mi kdekdo moh,
ve Vídni, v ústraní tichém.
Když tomu panstvu smích nepomoh,
bodáky přišly za smíchem.


 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vážné obavy že s těmi nafťáky je to jen začátek konce dostupného automobilismu pro všechny.

Rád bych se mýlil, ale v tomto duchu určitě nebude dlouho trvat a přijdou na řadu i benzínové motory.

Oni už nám nařídí  s čím budeme moct jezdit - tedy spíše nejezdit - přesně o to aby se v ulicích pohybovalo co nejméně vozidel soukromých osob zeleným hňupům jde, páč oni chodí pěšky, jezdí na kole či používají (nezelenou MHD)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane: Kdyby si přijel na čaj mohl si mi podepsat petici leč se jedná především o regulaci zbraní, ale v podstatě o všeobecný protest v boji proti všem regulacím ze strany EU. Už je toho hodně a je začít třeba s tím něco dělat než si jen stěžovat v hospodách či na fórech. 

Podepsali všichni zúčastnění a to většinou bez váhání za což jim patří z mé strany veliké díky. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stan , staci jit pryc z UE a bedes jezdit naft'akem :)

 

Fiat rekl ze behem nejblizsich let konci prodavat diesle :)

 

Eko ciule uz jedno znicili :D . Vyroba techto super elektromobilu je horsi nez dieslu. Otom nikdo nic nerika. Vyroba autobaterek je strasne toxicna. Otom nikdo nic. Eko ciule Jenom vidi tohle ze diesle a benzinaky smradi vzduch. Oni maji srovnane ve hlave vice nez stul je rovny :D

 

Ted' se nici diesle a potom bezninaky :) . Uvidite tohle :)

 

Ue to hovno je ted'. Nekdy to bylo snad dobre , ale ne ted'. Ja bych se posel pryc z unioevropskeho hovna :) .

 

Takovemu eko chujowi bych dal kolo anebo pesky i jet/jit k praci 50 km nebo vice v jednou stranu k praci. Sral bych v kalhotky dal nez by videl. Samozrejne bych pritom plakal . Rikal by jakhle takhle mozna , ze kolo  a tolik kilaku k praci . Jeste v jednu stranu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem málem sebral autem nějakou ženskou :D  Na Evropské dole u metra skoro. Jel jsem v levém a kráva skočila zprava mimo přechod někde mezi zábranama a hups přímo mě před auto, ale viděla mě a myslela si, že budu snad brzdit nebo co :D  No a já tohle nemám rád, jsem zvyklej srážet v práci zajíce, takže sem jen zlehka ťuknul na brzdy, pač za mnou jely auta a ženskou jsem štrejchnul čumákem, trochu mi vometla nárazník a levé světlo....ale nadskočila a já jel dál. Za mnou čuměli řidiči, jakej sem drsňák :D  :D  No vůbec mi nebušilo srdce, uplnej klid, jen jsem se usmál, jak jsem ji vometl.   Skoro mě to překvapilo, ten můj klídek :D 

 

Kluci, škoda že nemám kameru, to by jste se pobavili :D 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No az se pani bude chtit zahojit zajde ted na pohotovost ze ma neco se zapestim a loktem pak na policajty ze ji to udelal nekdo kdo ujel. Pani bude marodit dele jak tyden. Tak ted cekej navstevu PCR, postav uz ted na kafe. Kamery jsou dnes vsude a je chyba ze ty ji nemas.
To mame ujeti od nehody, neposkytnuti pomoci a ublizeni na zdravi z nedbalosti.
Myslim ze brzo bude rozluckovej vecirek. Clint si pujde na 2 roky odpocinout na Bory do Plzne.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr a ty dotace a to bohatství z EU se bere kde? Pořád slyším kolik peněz sem teče a jak bychom byli bez nich chudí. Anglie byla jedna z prvních zemí v EU a teď dluží ještě nesmysl peněz. Takže tyhle dotace vidím jako půjčku s nekřesťanským úrokem, který už nikdy nikdo nesplatí.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem holt profík, co to zvládá, ne nějakej Plačka, co zastavil a brečel před autem. Pak ještě zastavoval ostatní řidiče, aby mu poradili, co má dělat [emoji23]

 

To je ten rozdíl právě, proč já dělám velitele a Plačka by chtěl dělat velitele. Musí se ještě hodně učit, hlavně řídit, reagovat na situace a předvídat. Já ho viděl, jede a kouká jen dopředu jak na televizi. Obě ruce na volantu za deset dvě a ani nemrkne [emoji23]

 

Manželka mu občas pomůže s volantem při zatáčení a sem tam i zařadí, když Plačka šlape na pedál plynu a auto stojí. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...