Přejít na obsah

Zkušenost MEGA MINI ELM327 BLUETOOTH V1.5


KINGMIKI_CZ

Doporučené příspěvky

Lidi máte stím někdo zkušenost?Jestli to vůbec funguje.Konkrétně na FABIA II 2010 TSI 77KW DSG ELEGANCE.Jestli to má cenu kupovat jinak zajímavá blbůstka.

Hlavně co mě zajímá jestli to nepoznají v servise že sem to měl připojené a otřískají mi to o hlavu a přijdu o záruku to by bylo fakt na mašli.

Moc díky za odpovědi.

http://auto.aukro.cz/mega-mini-elm327-bluetooth-v1-5-skladem-cr-zaruka-i3501553916.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto ma tiež zaujíma. Aj ja, aj jeden kamoš už pokukujeme po takejto BT diagnostike, ktorá by dokázala počas jazdy ukazovať hodnoty cez telefón s Androidom. Napr. zaujíma nás reálna teplota chladiacej kvapaliny (ručička na palubáku je totiž aj 20°C mimo), tlak turba a podobné údaje v reálnom čase počas jazdy. Mať na okruhu notebook na kolene je totiž dosť nepraktické...
Na ostatné veci mám klasický kábel a VCDS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

pořídil jsem si to na zkoušku (taky z Aukra) a jako hračka s Androidním Torque-Pro je to dobré. Ale klasický kabel je psrostě klasický kabel. Navíc mě tedy dost vadí, že to vlastně pořád žere baterku.

Takže za  mne to byly spíš vyhozené peníze zbytečně a mohl jsem za ně  mít kousek pravého čínského HEX CAN.

Těch dat tam zas tak moc funkčních není. Po spojení s jednotkou se v Torgue vlastně zezelení pouze ty které se umí načíst.

Ale nezatracuji to, někomu to může posloužit dobře, a jde na tom krásně vidět ten pokrok techniky, číst data přes telefon a bezdrátu a to za pár peněz ...................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Pokud vím na iOS nemá aplikaci,takže nic,doporučuji koupit levný telefon s androidem a velkým displejem...

 

Torque na iOS sice není, avšak je dostupná aplikace EOBD Facile. Dneska mi přišla ona Bluetooth hračka, takže to budu zkoušet. Ale upřímně si nemyslím, že to bude nějak extrémně účinné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...