Přejít na obsah

Bolero + dodatečná montáž bluetooth


Doporučené příspěvky

Ahoj,

mam v Octavce III dotykové bolero bez bluetooth. Auto bylo skladové takže vybírat jsem si nemohl.

Nevíte někdo o možnosti dodatečné montáže hardwaru pro bluetooth a aktivace, samozřejmě předpokládám že v origo servisu.

Nevíte zda je něco takového vůbec možné než se obrátím na servis?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatný dotaz, já jsem do škodovky psal celkem 3x a vždy se ozvali....

 

ono totiž záleži na co se asi člověk ptá, jestli na hovadinu, na kterou může odpovědět student brigádník administrující FB nebo na něco odborného, co předají konkrétnímu odbornému technikovi.... neber to osobně, ale na některé rádoby funfované otázky se i tady hooooodně těžce odpovídá i s notnou dávkou rádoby asertivity....

 

Konkrétní příklad:

 

první věc co dojde (řádově hodiny) zpět je: 

 

Vážený pane xxxxxi,

 

potvrzujeme přijetí Vašeho e-mailu, který jsme předali na příslušné oddělení společnosti Škoda Auto a kolegové Vás budou následně kontaktovat.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

 
Irena Kohoutová
Škoda Info-Line 800 600 000
 
a potom po třech dnech došlo:
 
Vážený pane xxxxxx,

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Servisní knížka slouží svým určením k záznamům o servisních úkonech a proto tuto skutečnost také zaznamenává do Servisní knížky.

Podáváme Vám tuto informaci, s pozdravem,


Mgr. Bohuslav Brojer | PST - Péče o zákazníka
ŠKODA AUTO a.s. | V. Klementa 869 | 293 60 Mladá Boleslav | Czech Republic

 
Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je pozitivní zpráva, protože to vypada, že bluetooth není vázaný na tip rádia a tím pádem mám naději. Jelikož na boleru nemam tlačítko PHONE tak jsem se bál, ale takhle naděje žije. No budu stále čekat jestli přijde nějaká rozumná informace ze Škodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podmínka to pravděpodobně nebyla protože takto nakonfigurované bylo skladem, volant je tříramenný multifunkční. Vlevo ovládání rádia, vpravo ovládání maxidotu.

Výbava je Ambition+ přípatková výbava

 

“CLIMATRONIC” - dvouzónová klimatizace s elektronickou regulací včetně kombi- filtru s aut.cirkulací a chlazenou schránkou u spolujezdce

“MAXI DOT”

“SUNSET”

Asistent rozjezdu do kopce

Další 4 reproduktory vzadu

Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu

Infotainment rádio “BOLERO”

Kola z lehké slitiny “MINORIS” 6,5J x 16” - 4 ks

Malý kožený paket (3 ramenný multifunkční kožený volant pro rádio)

PARKING ASSISTANT - parkovací senzory vzadu

Rezervní kolo ocelové (plnohodnotné), zvedák vozu, klíč na kola

Střešní nosič, černý

Tempomat

Vnitřní zpětné zrcátko se senzorem vlhkosti

Zadní světla s LED diodami

Editováno: , autor: rypadlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Dobrý den, také jsem zakoupil novou OIII, kde mám Bolero a pravděpodobně bez bluetooth modulu, i když v popisu bylo napsané HF (asi je, ale ne bluetooth). Bolero nemá tlačítko PHONE ale MUTE. V menu NASTAVENÍ vidím Bluetooth, ale při poklepání to píše, že nevidí žádný telefon. Když jsem volal na infolinku, tak mě slušně odmítli a že to prý mám řešit alternativou přímo s prodejcem.  Existuje již nějaké povedenější řešení než montovat PARROTa, kterého mi nabídl prodejce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...