Přejít na obsah

Bolero + dodatečná montáž bluetooth


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Chlapi, já mám swing rádio, BEZ tlačítka Phone. Včera jsem se na to ptal ve Škoda servisu. Není Phone, není Bluetooth. Jediná možnost výměna rádia asi za 3 pětky. :-( Nabídli mi standardně Parrota. Dnes jsem se dohodl, že mi tam dají originál sadu Škoda. Za stejnou cenu s montáží jako Parrot, tedy cca 8 tisíc. Je lepší, ale zase jednodušší montáž (pač original), proto to vychází cenově stejně. To od Škodovky je orientované na výšku, displej to má cca 7x11 cm a je DOTYKOVY. Dnes objednáno, po víkendu dohoda termínu, kdy přístavim auto k fyzické montáži. Když jsem konfiguroval auto při koupi, byl na tohle příplatek 3500, ale já to nějak vytěsnil. Nemel jsem na to před rokem ani mobil. Asi proto. Dnes mě to štve. Ale vyřešil jsem to takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se. Ale Rypadlo se ptal na montáž BT k boleru, kde NEMÁ tlačítko PHONE. Já mám sice swing a taky bez tlačítka PHONE, ale u něj je BT taky možné, pokud si o něj v rámci prvovýroby řeknete. Proto jsem šel do škoda servisu a ptala se na to. Odpověděli, že pokud není na rádiu tlačítko phone, potom se musí měnit celé rádio, ať je jaké chce. Cenu jsem psal. Dál jsem pro zajímavost uvedl alternativní postup, co mi nabídli. Napřed "papouška", ale to se mi moc nelíbilo. Potom přišli s možností originál škoda handsfree Bluetooth sady určené pro dodatečnou montáž. Fyzicky jsem to zatím neviděl, ale na palubku přijde displej, barevný, dotykový a odjimatelny. Zjevně lepší řešení než papoušek. Technik mi říkal, že to VW dával jen na svá auta, později, už za doby O2, to uvolnil i pro škodovky. Cena 8000 i s prací.

Doufám, že teď je to již srozumitelné ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: ano, je to téma bolero a dodatečná montáž BT, ale můj případ mi přišel jako velmi analogický, protože má stejné řešení jak z toho ven. V tomto případě je jedno, jestli bolero nebo swing, když není tlačítko phone. Bud tedy vyměnit rádio za pěknou řepu nebo dodatečná montáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...