Přejít na obsah

Bílé LED osvětlení interiéru a ve zp. zrcátkách


omicron

Doporučené příspěvky

Tak jasný, běžný asi ne, já se jen obával těch z Kyselinkova seznamu..14W x 2 atd..

Jinak ještě jak zvolit velikost, kterou chci objednat?? http://www.aliexpress.com/item/2pcs-Super-White-14W-2-LED-CREE-Chips-Error-Free-Festoon-Canbus-CAR-LED-License-Plate/1952062451.html

A do zrcátek teda přesně který? Někdo kdo to má vyzkoušený, aby to svítilo bíle (rozhodně ne moc do modra) a hlavně hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě se právě u předchozího auta stalo to, že když jsem něco dělal na autě a pak ještě luxoval introš a všechny ledky mi tam svítili asi 45 minut, tak už jsem nenastartoval. Šlo o SMD ledky + v kufru ty komplet světla. A to jsem měl novou Vartu 77Ah. Stejně tak jsem nenastartoval, když jsem byl v autě asi 30 minut se zapnutým Amundsenem+, mlhovkama a potkávačkama (halogeny). A co teprve teď, když mám L&K a vše je v elektrice + tam jede alarm a baterka je tam no name asi 60Ah. Abych pak nemusel mít startovací zdroj v kufru. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice uz to zacina byt asi OT, ale jeste odpovim. To co popisujes v prvni casti prispevku je divne. Mam stejnou baterku a nikdy jsem nemel problem. Nechal jsem to svitit i mnohem dele i se zaplym radiem a vzdy jsem nastartoval naprosto bez problemu. (Jine to bylo s predeslou baterii, ktera byla v aute takovych 7 let. Tam stacilo nechat 20 min potkavaci svetla a starter uz ani netukl. Nicmene jsem to roztlacil jedna basen. :kol-46: )

 

Druha cast prispevku uz je o necem jinem. Pokud sviti potkavaci svetla a mlhovky, dela to takovych 220 W (muj nastrel), takze si to vezme skoro 20 A. To uz je na baterku poradny proud a je jasne, ze to dlouho nevydrzi. Ostatne na to ani v aute neni. Svetla jsou obecne pri zdechlem motoru asi to nejnarocnejsi, co baterie musi zivit. To ovsem neplati pro osvetleni interieru, ktere si vezme desetinu toho, co hlavni reflektory... :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Píšu jen to co mají napsaný oni. Jestli se to lehce liší je mě celkem volný svítí to.

 

SPZ 2x3W každá a čip cree

 

Kabina 2x7W každá a čip cree

 

Schránka 3W čip cree

 

Zrcátka 6x SMD 5050 čipy každá každý čip asi 1W

 

Přední dveře jsou myslím 3W a čip cree

 

To jsou informace které jsou napsané na webu Skutečnost může být jiná :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dal do lampiček toto :

 

http://www.obautodily.cz/led-panely-do-stropniho-osvetleni-skoda-dovoz-3-ks-8137cz215/

 

Vypadaj fakt dobře, ale večer, když vzadu někdo sedí, tak to má jak rentgen. Dost si na to lidi stěžujou. Já tam dávam jen batoh/brašnu a líbí se mi, že tam pořádně vidim. Neni to ale moc příjemný pro spolucestující...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. Blbý je, že barvu emitovanýho světla nikdy neodhadneš do doby, než si to nekoupíš a namontuješ. Mam zkušenost, že když sem kupoval ledky, tak ty kelviny, co byly na obalu nikdy neseděly. Dokonce se mi stávalo, že sem koupil 1:1 stejný a měly jinej odstín :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...