Přejít na obsah

Sraz Plzensko


Doporučené příspěvky

Tak to je super, já se tam chystám taky s malou, kolik chtějí za ubytování? Nebo to je jen kemp pro stany?

Ahojky tak za osobu 150,za dítě asi 100,stan 70 auto 60 elektrika 50den,koukni na stranky Safari,je tam přímo odkaz na kemp,bomba je vyřivka a krásnej bazen v arealu.socialky perfekní a když se ubytuješ na dvě noci a víc tak máš pro všechny zdarma vstup do Safari a to i na noční prohlídku,nicméně my máme dnes s prckama prolezlý safari od 9 do 17ti v kuse a máme toho plný kecky.Čepujou tu místního asi krakonoše a nejni špatnej včera jich do mě padlo pět. :kol-27:

 

Je to tu pro stany,karavany a nádherné ubytování v bungalovech ve stylu Afrika,ale to už je za trojku za noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo-dá se to tak říct :kol-48: jedna strana kempu sousedí s vyběhem a je tu udělanej krytej ochoz kde mužeš sedět a pozorovat a když se ubytuješ v tom bungalovu tak ty jsou cca 10metru od zvířat,to samé stany ten si mužeš postavit  skoro až na plot,pak jsou tu místa pro caravany a ty jsou na druhé straně takže to je ke zvířatum kousek dál,ale ne o moc mezi je vlastně jenom bazen a socialky a je dobré si místo zarezervovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Nazdaj Plzeňská bando já vím,že se ten poslední srazík hojnou učastí moc nepoved,ale co mezi svátkama nechcete se srazit v Tescu na výpadovce na Prahu pod střechou. :kol-31:

 

Mužu 27/28(před noční)/29(po noční)/30/31 a vubec bych se nezlobil dát to na silvestra v jednu hodinu. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budete mít nějaký termín, tak vezmu rodinku na nákup a ukážu se alespoň na chvíli. Vzhledem k tomu,k že pojedeme určitě 30. na nákup, tak bych to viděl na toho 30. třeba kolem 13:00-14:00.

 

Akorát teda naleštěno opravdu nebude, nechci sundavat ochranou prachovou vrstvu  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

v pondělí odjíždím do Kadaně. Zítra si naměřím kolik čeho potřebuju a dám Ti vědět. jen pořád nevím, kde se napojit na to osvětlení stropních lampiček...

 

 

Jinak já byl ready na sraz, jenže to opět nedopadlo no... Škoda, celkem se nás tu hlásilo jednou dost lidí ze západních Čech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...