Přejít na obsah

Sraz Plzensko


Doporučené příspěvky

Já bych to viděl třeba zase u Tesca na Rokycanské, buď se dá zastavit na venkovním parkovišti a kdybyb pršelo, dost místa je v podzemním parkovišti... Dál např. Globus - Chotíkov nebo Tesco - Borská pole...

 

Kacany v Nýřanech  :kol-28:, jinak tě tak jednou týdně vídám kolem vejprnic (buď mezi Vejprnicema a Tlučnou, nebo za Vejprnicema směrem na Borská pole (k dálnici)

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě je to celkem jedno, ale v týdnu zase spoustu lidí dělá na směny v práci... navíc sraz by nebyl každý měsíc, takže by jednou za čtvrt roku jeden víkend nikoho neubylo a navíc se to dá udělat tak, že by nevycházel třeba na letní prázdniny, když jsou dovolené... ale tak je to na domluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Termín je daný 26.nebo 27.4, chtěli jste termín, dal jsem termín, tak teď se hlaste, kdo by přijel. Kde to už je na domluvě, ale TESCO na Rokycanské je podle mě docela dobrá volba kvůli případnému dešti, dá se zajet do podzemí a je to v suchu  :kol-28:

 

Jinak Janysku pořád nevím, jak natáhnout kabel někam od lampičky (stačí ti vyvést 2 kablíky od stropní lampičky dolů pod spolujezdce??? Potom bychom pořešili zapojení v Chomutově (nebo v okolí, bych zajel k tobě), ale budu tahat BT, tak bych to připravil s tím  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plzeňský ŠkodaSraz

 

27.4.2014 (neděle) v 08:00 u Tesca na Rokycanské v Plzni

 

pokud by někdo nevěděl kudy kam:

 

Pokud bude pěkně tak na horním parkovišti ZDE:

post-48545-0-47845400-1396508605_thumb.j

 

Pokud bude pršet tak na podzemním parkovišti ZDE:

post-48545-0-99321100-1396508614_thumb.j

 

 

Účast potvrdil:

 

1. Stringo

2. Kacany

3. Janysek

4. hurvajs84

5. Vlasta (pouze sraz)

6. Dandys

7. Seňor Peligro

8. Jary7

9. Pawouk

10. jirka toledo

11. Fajfy

12. Prašík

 

 

PROGRAM:

8:00 - 8:30 sraz v Plzni

8:30 - 9:00 společné focení našich miláčků

9:00 - 10:00 seznamování zúčastněných, prohlídka vozů, pomluvy na veškeré neduhy motorových mazlíků

10:00 - 10:30 zakoupení baget, hamburgerů, HappyMealů a jejich konzumace

10:30 odjezd v koloně směr Plasy za Kacanyho nepřehlédnutelným černým jestřábem s MegaPower LED denním svícením

11:30 příjezd na parking letiště v Plasích

12:00 - 16:00 shlížení možného i nemožného na obloze za doprovodu nehorázného randálu a vtipných keců Kissáků

16:00 - rozlučka a odjezd ke svým domovům 

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...