Přejít na obsah

Vyhřívání zadního skla


Joly

Doporučené příspěvky

Přestal mi fungovat jeden drát ve vyhřávání zadního skla. Reklamoval jsem to v servisu. Reklamaci neuznali s tím, že se jedná o mechanické poškození. Je pravda, že v tom nefunkčním drátu je v jednom místě drobný důlek. Sice to není tragická závada, ale mne to přesto vadí. Samozřejmě, že se jedná o drát, který je cca uprostřed okna. Nemáte někdo tip jak to opravit ? Měnit celé sklo se mi samozřejmě nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Netýká se to přímo poruchy vyhřívání, ale nic podobnýho jsem nenašel. Když zapnu vyhřívání zadního skla, tak mi na chvilku

pohasne přístrojovka i osvětlení interiéru, během chvilky se to zase spraví. Dneska u nás bylo -12 a to pohasnutí bylo

docela výrazný. Při vyšší teplotě je to pohasnutí poměrně nevýrazný. Čím to může být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 roky později...

Ahoj, nefunguje mi vyhřívání zadního skla na Roomsteru. Je odporový drát v sérii? Při umývání zadního okna, se mi podařilo ulomit na zadním skle packu od napájení. Tu jsem přilepil dvousložkovým lepidlem s pilinami mědi, aby byl spoj vodiví. Hledám další přerušení. Děkuji za rady a zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...