Přejít na obsah

Ovládanie kúrenia - výmena


eskoRS

Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám Fabiu 2 1.4 TDI 59 kw Ambiente r.v. 2008.Chcel by som vedieť, či sa dá vymeniť panel ovládania kúrenia za panel, ktorý je v nových Fábiách 2010 - 2014. V mojej Fábii sú na paneli ovládania kúrenia dva veľké a jeden menší gombík, ktoré vyzerajú ako štople od Coca coly, a tie mi vadia. A v nových Fábiách sú tie ovládače krajšie. Neviete niekto, či sa dá ten panel bez problémov len vymeniť, či je rozmerovo, a to vnútro a zadok tých panelov je rovnaký ? Alebo je to už iné. Mne vadia len tie gombíky. Čos tým ? Poradte.

post-23753-0-67727100-1394220442_thumb.j

post-23753-0-70694100-1394220459_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže výmena asi nie. A tie okrúhle gombíky ? Čo mi poradíte? Ako ich okrášlit ?Dajú sa dať z toho panela pekne dole. Vlastne sú to len také vrchné čierne krytky ovládačov panela kúrenia. Keby mali vo vnútri závit, tak si s nimi môžem zavrieť PET fľašu Coca coly.

Ten v Škodovke čo to vymyslel už musel byť vyhorený.

Hodte sem nejaké nápady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám tip na vlákno, doufám, že se autor nebude zlobit :)

http://forum.skodahome.cz/topic/106547-jozziho-beru%C5%A1ka-fii-classic/

 

Vím, že trochu ty ovladače upravoval, vylepšoval, zkus se zeptat jeho tam, zde je to na fotce trochu vidět:

https://lh5.googleusercontent.com/-NbODKZjZe6g/UYfSlVeiB2I/AAAAAAAAAXU/jP-vE5LNxjc/w336-h597/DSC_0070.jpg

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

je to v dielenskej príručke - Topenie a klimatizácia, strana 11; a niečo v dielenskej príručke - Karoséria-montážne práce

najprv musíš dať dole bočné krytky, potom vypáčiť stredový kryt. odkryje sa ti priehľadný kryt a ovládacie prvky. odporúčam použiť nejaké plastové vypačovače, alebo obaliť šrubovák do handry, nech si to nepoškriabeš

v prílohe foto z manuálu a môjho auta

post-83257-0-19397700-1446192755_thumb.p

post-83257-0-58514800-1446193212_thumb.j

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...