Přejít na obsah

Chiptuning RS TDI


arakuk

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

grafy som videl už, skôr som myslel či tu je niekto kto má chipnutý ten motor. Ako s tým je spokojný a koľko má km, či to nemá neaký výrazný vplyv na životnosť komponentov. Podľa mňa už sa tie motory nerobia s takou výkonovou rezervou ako napr. 1,9 :) , ak sa mýlim opravte ma  :kol-32: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No OIII už s kvalitou pokulhává, myslím celkovou. Co se týká motorů tak výkonové rezervy u motorů CR jsou značné.

Co se týká výdrže tak CR u Octávie 2 , nebo superbů, vychází poměrně OK. Překonaná hranice dvěstě tisíc po úpravě.

Na soudy u trojkových oktávek je zatím brzo.

Editováno: , autor: motorpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jsem celkem experimentátora rád zkouším všechny dostupné možnosti. Navíc jsem měl chip zdarma, tak byla škoda toho nevyužít a nevyzkoušet. Box jsem měl ve voze prakticky od začátku, kdy se začal nabízet a ještě nebyly upravitelné nové řídící jednotky EDC 17. Kdybych to měl porovnat, box zachovává příjemnou točivost motoru a dodává síle na razanci. U chipu je znát o něco větší nárůst výkonu a motor je silnější, ovšem mírně na úkor točivosti, která mě u boxu bavila. Stačí takto nebo Tě zajímá ještě něco konkrétnějšího? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenabízím ho úplně k prodeji. Pokud je někdo z majitelů dieslové RS nerozhodnutý nebo neví, co od toho čekat, tak jistě uvítá si takovou věc nejdříve vyzkoušet. Že není box zcela optimálním řešením je věc všeobecně známá snad většině této komunity. Prvky od A do Z řeší pouze chip. Ale pro někoho může být snadno připojitelný a odpojitelný box důležitější argumentací než klasický chiptuning, je to o prioritách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zcela na rovinu. Zajímám se o zvyšování výkonu možná už tak 15 let. Za tu dobu se nepamatuju na jedinej případ, že by někdo přišel s powerboxem a doložil k němu alespoň trochu solidní graf z brzdy. Pokud to vůbec kdy někdo udělal, výsledek byl naprosto fatální. Pokud přímo nehrozilo poškození motoru, jednalo se o směšné hodnoty zvýšení výkonu, případně se neodehrálo vůbec nic. Ale jak jsem psal, na tohle je přímo expert Motorpower, kterej ty boxy sbírá asi tak jako indiáni skalpy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mna dost zaujala ta tocivost..hlavne u TDI...4500 otacok podla mna nieje tocivost:) ale ano neuznavam diesle tak som zaujaty...osobne som nikdy nepochopil preco do RS dali aj ten diesel. Mohli ho dat do obycajnej oktavie s nejakym sport paketom...ale do RS auta to nepatri...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

riadenie s premenlivym prevodom... oproti obycajnej OII FL jemne tuhsie v normalnom rezime. vyrazne tuhsie pri sport rezime.

samozrejme k tomu este podvozok a nizkoprofilove gumy a pocit s auta je uplne iny v porovnani s OII FL

porovnavat s obycajnou O3 nemozem, nemam s nou skusenosti. detto nemozem porovnat s OII RS...

 

PS pawouk nas za OT urcite nepochvali

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim 

vcera 17.3.2016 som bol v poprade PROFITUNING

Zmerali povodny chip

nahrali original

a tak nahrali profituning aj s upravou prevodovky

 

prikladam graf 

auto skoda octavia Scout rv 2015 motor 2,0tdi rs automat cca 15 000 km

mal som predtym chipovane v Bardejove celkom OK stav km 9500 len sa mi nezdali niektore situacie spravania motora a prevodovky

na grafe tenka oranzova ciara je chip BJ

na grafe ciarkovana je original skoda

na grafe tucna oranzova je PROFITUNING

mam aj videa potom prilozim 

ked budem mat cca 60 000 km tak napisem ako sa to dalej chovalo

post-96382-0-06821300-1458286488_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...