Přejít na obsah

Moravský sraz RAPIDů


Pawouk

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ty joo!! Už je doma a lítá to jak raketa :kol-29:  Všechny auta mi v zrcátku mizí :kol-24: :kol-24:

Jen ta spotřeba, zatím tak kolem 9 litrů :kol-31:  Když se moc snažím nepředjíždět tak kolem 7 :kol-26:  Závidím Vám tu vaší spotřebu!!! Ale spotřeba není všechno  asi :kol-32:  Jezdí to výborně a na automat jsem si zvyknul hodně rychle :kol-24:  Když snídám za volantem, ta je to ted lepší :kol-140:  Ale designově je to nádherný auto!! Libí se mi více než Octávka, prostě máme nejlepší auta :kol-142: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem neměl tu možnost žádný RS řídit takže nevím...

 

Jakpak to jinak vypadá se srazem? Dohodneme se na nějakém víkendu?

 

Chtěli byste zůstat přes noc, nebo se během dopoledne sejdeme, podnikneme společný výlet např. Hrad Šternberk (Olomouc a okolí je přibližný střed Moravy, tak bychom to měli všichni "stejně" daleko, jak ti ze severu tak ti z jihu) zajdeme na oběd, pokocháme se našimi plechovými Miláčky a k večeru se rozjedeme do svých domovů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče mě tak dojedu kamkoli,ale jelikož mám doma takovou malou zoo tak nemůžu být z baráku déle jak den a zrovna 17.5. nemůžu.

Za mě tedy dojedu kamkoli,ale jen tak na odpoledne.Pokec,projížďka a šupajda domů.

A zrovna 16-17.5. je tuning sraz Trenčín ten bych si taky nerad nechal utéct,ale to netuším jak to udělám   :kol-17:

Jinak nezapomenout na na I. sraz Škoda Rapid v Praze.

post-86331-0-40120500-1398868538_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...