Přejít na obsah

SWING a USB


Doporučené příspěvky

pozor na ten odkaz, to je na Yeti což by mozžná nevadilo, ale je to staré MDI ke kterému potřebuješ ještě tohle nebo něco podobnýho s jinou koncovkou:

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/propojovaci-kabel-k-mdi-s-konektorem-usb

 

Radši se zeptej ve škodovce nebo pohledej na netu, jestli není už k dispozici nové MDI které už á přímo USB a AUX JACK. Nebudeš pak potřebovat žádnou redukci...

Ten novej typ zhruba nějak takto:

post-85880-0-36763800-1396284202_thumb.j

Editováno: , autor: Jakoob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel, je potreba si uvedomit ze skoda je vyrobce aut, nikoliv prodejce elektroniky. proto nemuzou nabizet podone doplnkove veci samostatne levne, proste to neni jejich byznys a vedou to pouze kvuli kompletnosti sortimentu. Jo v hotovem aute je to jina vec, tam to taky v ceniku nebude takova palka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Swing u OIII má sice infotainment, ale bez jednotky MDI s USB za 6500Kč se také neobejdeš.

Spíše bych doporučoval:

 

http://www.autio.cz/adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vwmost-kon-aux-vstup/d-79846/

 

nebo dražší:

 

http://www.autio.cz/adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-skoda-seat-most-aux-vstup/d-79887/

 

Jsou sice deklarované pro modely Škoda do r. 2011, ale zkoušel jsem prvně jmenovaný v Rapidu na Swingu a fungoval. Jen MOST konektor byl trochu těsnější, komu by to však nevyhovovalo, lze dokoupit novější pouzdro konektoru za ~30Kč a jednoduše přepinovat. Adaptéry se dají jednoduše namontovat na stejné místo jako originál Škoda, který však vyjde s držákem a kabelem USB zhruba na 8000Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Pokoušel jsem se namontovat adaptér z prvního odkazu (Stualarm 55xcvw009) od orel, na Rapidu 2014 s autoradiem Swing Delphi, ale neklaplo to. :kol-26: Po přepnutí na přehrávání z USB začal display autoradia blikat a nelze nic přehrát. Zjistil jsem, že je to běžný projev, související s napájením autorádia Delphi po roce 2011. :kol-97:  Takže tento adaptér nelze na Rapidu použít a pokusím se ho vrátit. Pokud by měl někdo zkušenosti s tím druhým adaptérem, nebo jiným, tak by mi ušetřil případný další špatný pokus. :kol-49:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná to sem moc nepatří ale týká se to víše uvedené problematiky

to USBčko tam mám originál ale někdy, no spíš pořád mě štve jedna věc

a to doba načtení poslední spuštěné skladby, někdy je to řádově do 10 vteřin a to auto třeba týden stálo  a z toho to většinou trvá tak 2 minuty, někdy i dýl 

máte s  tím taky někdo takové trápení popřípadě jak to vyřešit

a odpověď at si tam dám rádio a pak to zkusím přepnout na USBčko neberu   :kol-44:  

díky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by se našel další zoufalec co by toužil po USB na rádiu Swing Delphi přes adapter http://stualarm.cz/produkt/55xcvw009-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vwmost-kon/aux-vstup/?showth=+ , tak bych měl pár osobních postřehů. Jak jsem psal výše, tak tato kombinace "nefunguje", ale naštěstí jsem měl adaptér zadarmo, tak mi nedalo se v tom pošťourat. :kol-63:

Adaptér lze zprovoznit přidáním kondenzátoru 2,2F/25V mezi kontakty CDX gesch+ a CDX IN GND.

post-89537-0-27831500-1427401156_thumb.j

Po této úpravě už rádio adaptér akceptuje. :w00t1:

Zatím jsem zkoušel připojit pouze USB, ale žádný zázrak to není. Podpora jen šesti základních složek (CD01-CD06) po 99 skladbách, bez možnosti podsložek. Ve složkách by neměly být jiné soubory (obrázky, texty...), jinak se to celé kousne. Nezobrazuje názvy skladeb, takže je přehrávání dost chaotické (náročné na paměť - copak tam mám uložené za skladby?). Abych jen nehanil, tak bez problémů funguje přehrávání poslední skladby při vypnutí a zapnutí rádia.

Na jednoduché přehrávání z USB to ujde, ale dal bych za to maximálně 300 Kč. :kol-48:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...